NEWS

FACEBOOK

15. prosince 2015 v 22:46 | Webmasterka
AHOJ VŠICHNI!

Asi už mnoho lidí na tento web nechodí, ale i tak bych Vám ráda sdělila, že fanclub nezanikl, jen pokračujeme na Facebookové stránce, kterou jsme už v minulosti založili. https://www.facebook.com/Mandrage-Fanclub-143494695672322/timeline
Web zatím stále funguje, ale aktualizovaný není. Budeme uvažovat, zda má cenu jej znova obnovit. Všechny změny se ale určitě včas dozvíte ;)
Proto bych Vás ráda všechny poprosila, abyste se prozatím přesunuli na Facebook, kde jsme opravdu více aktivnější a najdete tam nejrůznější novinky, články, reakce a další zajímavosti :) Budeme se na Vás těšit tam ;)

Kofola Dobronožky - Aukce

6. června 2012 v 18:49 | Webmasterka
Dobronožka - charitativní projekt, z jehož výtěžku jdou peníze na překládání hudby neslyšícím dětem. Zde je dražba Dobronožky ušitá členy MANDRAGE, jmenuje se Mandragora Vulgaris a její aukce probíhá zde :-) >>> http://www.kofola-dobronozky.cz/zapoj-se-do-aukce


Bohužel pro nás ...

24. května 2012 v 11:37 | Webmasterka
Dneska mi došlo vyjádření k naší účasti na Olympiádě Fanclubů na Votvírůku v Milovicích. Bohužel je vstup do většiny aktrakcí podmíněn věkem 18ti let, což žádná z nás nemá.
Tady je přesně to co mi pořadatelka soutěže napsala :

"Musíme Vás zklamat, přišla odpověd od provozovatele G city, kde bude probíhat
většina disciplín. A podmínkou pro vstup do G city je plnoletost .
Omlováme se za nedostatečné informace a doufáme, že se sejdeme při nějáké
další akci."

Já myslím že příští rok už některé plnoleté budeme a budeme to moct zkusit znova. Každopádně já už bych si zařídila volno !! :D

!!! POZOR CHAT !!!

16. května 2012 v 11:06 | Webmasterka

Holky pozor !!!

V pátek 18. května se od 18:00 bude konat chat ohledně olympiády fanclubů na Votvíráku. Musíme probrat soutěžící, určit kapitána a ostatní nezbytné důležité věci. Proto prosím všechny, kteří se na Votvírák chystají aby se na chat dostavili. Je to docela důležité a musíme se přihlásit. Doufám že bude hojná účast a nějak to spolu vymyslíme, taková příležitost se neodmítá ne ? :D
Kdo nemá heslo do chatu, ať mi napíše na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz

MECHANIK je TADY !!!

9. května 2012 v 21:04 | Webmasterka

Konečně jste se dočkali

Nový videoklip MANDRAGE Mechanik je tu!

V hlavní roli se představil Jaromír Nosek a rybička. Objeví se tam také Jakub Vágner a samozřejmě kapela kluci z kapely :)

Hlavní zpěvák kapely Vítek Starý.
Pouze na Super.cz dnes můžete poprvé vidět zbrusu nový videoklip kapely Mandrage. V úsměvném dílku se opětovně projevuje romantika a laskavý humor díky dvornímu režisérovi kapely Pavlu Sadílkovi.
V hudebním videu s názvem Mechanik se hlavní role zhostil Jaromír Nosek, kterého známe z filmového muzikálu Rebelové, filmu Účastníci zájezdu či retro seriálu Vyprávěj.Jelikož se děj točí okolo akvarijní rybky, střihne si epizodní roličku světoznámý rybář Jakub Vágner.Mandrage po získání ocenění Zlatá deska za album Moje krevní skupina, vyprodaném turné a euforickém pohlazení národa megahitem Šrouby a matice zažívají nejúspěšnější rok své kariéry. zdroj: super.cz

Hlavních rolí se zhostili Jaromír Nosek a akvarijní rybička.

Mechanik - nový videoklip

1. května 2012 v 12:29 | Webmasterka

Nový videoklip již brzy !!!

Kdo se těší ? :)

Nominace na ceny ŽEBŘÍK 2011

7. února 2012 v 19:52 | Webmasterka

Tradiční hudební anketa Žebřík, která se koná každý rok v Plzni, zveřejnila své nominace. Mezi pět nominovaných v kategorii Skupina roku posunuly hlasy fanoušků i plzeňskou kapelu Mandrage. Finálové hlasování odstartovalo 1. února a hlasovat do konce měsíce.

Kapela
Mandrage sbírá hudební ocenění jako známky. Jen v loňském roce jim nad pomyslným krbem přibylo několik sošek. Prvenství získali v cenách nejsledovanější české hudební televize TV Óčko v kategorii Skupina roku, zvítězili i v kategorii Objev roku na slovenské hudební televizi Musiq1. Na druhé místo v kategorii Skladba roku se zařadili v populární české anketě Slavík a stejnou trofej si odnesli i v cenách Akademie populární hudby Anděl, obě kluci získali za píseň "Hledá se žena" z roku 2009.

K nominaci v anketě
Žebřík 2010 řekl bubeník Matyáš Vorda: "My jsme rádi za každou cenu a za každou nominaci, protože je vidět, že za námi fanoušci stojí." o tom, že se nejedná o podporu pouze virtuální, hovoří u Mandrage plné kluby a koncertní sály.
Fanoušci kapely mohou hlasovat až do konce února, a to pomocí SMS ve tvaru ZB 1 D 2 na telefonní číslo 900 06 09. Slavnostní vyhlášení soutěže bude 4. března od 20 hodin v DK Inwest Plzeň.

Opět v pohybu

20. ledna 2012 v 19:05 | Webmasterka
Myslím, že už bylo na čase vrátit FanClub opět mezi živé a rozjet to. Sice nepojedeme rovnou plnou parou vpřed, ale musíme pomaleji, aby jsme nic nezanedbali a zbytečně neuspěchali. Myslím, že se ale opět můžete těšit na pravidelné články, příspěvky, fotky, aktualizace a z vaší strany očekávám hlavně aktivitu.
Momentálně čítá seznam registrovaných fanoušků 136 členů, což je podle mě skvělé! Pokud nebudeme polevovat a bude nás postupně přibývat, bude to samozřejmě ještě lepší.
Poprosila bych Vás také o názor na nový desing webu FanClubu. Líbí se Vám ? Názory piště buď dolů do komentářů, nebo na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz .
Můžu Vám taky prozradit, že další menší soutěž na sebe nenechá dlouho čekat, takže pečlivě sledujte co se zde děje :)

Vaše webmasterka
Evča

UŽ BRZY !!!

19. listopadu 2011 v 12:01 | Webmasterka

Odpočítávadlo

Kdy konečně se dočkáme CD MOJE KREVNÍ SKUPINA ?
Čas nám odpočítá naše odpočítávadlo

ZDE

Reportáž z natáčení nového klipu :)

12. září 2011 v 17:03 | Webmasterka

Nové aktivity

20. srpna 2011 v 22:17 | Webmasterka
Máme pro vás začátkem školního nové aktivity na webu fanclubu MANDRAGE. Pomalu se nám blíží konec prázdnin a začátek školy :( toto uteklo viďte! Pokusíme se vám proto školní rok co nejvíce zpříjemnit i na našem fanclubu. Novou slibovanou aktivitou je tak zvané FAN FICTION.Někteří určitě ví o co se jedná, pro ty kteří to neví vysvětlím. Jedná se o smyšlené příběhy, povídky a pohádky, které vymýšlíte vy sami. Můžete se přenést do světa snů a iluzí. Napíšete příběh o tom co byste si sami přáli. Stačí otevřít dveře snění a popustit uzdu fantazii. Jedinou podmínkou je, že v příběhu musí být obsažen, či hrát nějakou roli, kdokoli v kapely MANDRAGE! Je jen na vás co napíšete, jestli příběh bude smutný nebo veselý. Klidně pište FAN FICTION na pokračování a hlavně nezapomeňte připsat svou přezdívku :)
Těšíme se na věše přízpěvky
Evča.Z - webmasterka

Už to bude rok ...

30. června 2011 v 9:17 | Webmasterka
Přesně 23.července roku 2010 něco málo před půlnocí, jsem se po dlouhém zvažování a rozhodování rozhodla založit tento FanClub plzeňské kapely MANDRAGE. Už je to skoro rok co plně fungujeme a já s radostí zjišťuji a oznamuji, že včera po osmé hodině večerní jsem dosáhli 100 členů :) Určitě bude i pořádná oslava. Strašně vám všem chci za to poděkovat, kluci si naši podporu plně zaslouží a odměnou za naše snažení a podporu jsou jejich nové písničky, klipy a alba. Samozdřejmě vám chceme vaše členství ve FanClubu jakkoli zpříjemnit, aby se vám tu líbilo a přibývalo nás. Proto pro vás pořádáme nejrůznější soutěže, FANS CHATY a na programu jsou přes prázdniny i FANS SRAZY :)

V této chvíli nám začínají prázdniny. Ještě než se, ale rozutečete po všech možných koutech republiky, ba možná i světa, chtěla bych vá poprosit o chvilku vašeho času věnovaného hlasování pro nový singl kapely FRANTIŠKOVY LÁZNĚ. Informace o hlasování nejdete v rubrice HLASOVÁNÍ >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1008/hlasovani.

Dnes je také poslední den, kdy probíhá kytarová soutěž. Už do této doby mi přišlo velké množství žádostí o dárečky a proto vyzývám ty, kteří tak ještě neučinili, aby to stihli do dnešní půlnoci, protože po té soutěž končí :) Informace o soutěži naleznete zde >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1106/a-znovu-rozdavame-darecky.

Dále se chci věnovat tématu FANS SRAZ. Určitě jste někteří zaregistrovali, že v půlce měsíce se v bočním menu objevila anketa, ve které jste hlasovali o městech ve kterých by se měl FANS SRAZ konat. Zatím vede Brno a hned na druhém místě je Plzeň. Podle mě jsou to nejlepší města, kde by jsme se mohli sejít. V Plzni zorganizuje a povede sraz moje kolegyňka Kláruška a v Brně si ho vezmu na starost já, jako webmasterka FanClubu. Přesné termíny srazů se domluví na FANS CHATECH, které budou mít hned více termínů z důvodu vašich nepřítomností :) ... První termín je již tento pátek 1.7. od 18:00. Druhý termín o týden později 8.7. od 18:00. Snad se vás dostaví velké množství a dostaví se hlavně ti, kteří se chtějí účastnit FANS SRAZŮ. Budeme totiž hlavně domlouvat ta naše dlouho očekávaná setkání. CHAT najdete v MENU v sekci OSTATNÍ. Heslo do CHATU dostali všechni registrovaní členové v přivítacím e-mailu. Ti co registrovaní nejsou a chtějí se zůčastnit, ať se nejprve přihlásí mezi nás a budou mít veškeré výhody jako ostatní registrovaní členové :) Informace o registaci najdete zde >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1007/stan-se-clenem-fanclubu.

To je z hlediska organizačních věcí všechno. Zítra nás čeká vyhlášení kytarové soutěžě a proto přeji všem mnoho štěstí ve slosování o hlavní cenu a hlavně přeji úplně všem krásné prázdniny plné sluníčka, pohody a klidu, který si po těch 10ti měsících školy určitě zasloužíme :)
s pozdravem
WEBMASTERKA FANCLUBU MANDRAGE
Evča. Z

Mandrage novým videoklipem boří mýty rockových kapel!

15. června 2011 v 19:47 | Webmasterka
Plzeňská kytarová formace Mandrage přichází s novým videoklipem k singlu Františkovy Lázně. Song určitě překvapí fanoušky kapely elektronickým soundem, který je ale zároveň věrný jejich kytarovému pojetí hudby.

Singl »Františkovy Lázně« se nese ve výrazném elektronickém aranžmá a tomu byl přizpůsoben i videoklip. "Nechtěli jsme udělat další z řady X klipů, kde budou čtyři týpci s kytarami vytvářet jakési pózy, takže záměr byl natočit minimalistický a sterilní klip s lehce futuristickým vizuálem," říká kytarista skupiny Mandrage, Pepa Bolan.

"V písni jsou kromě klasických živých nástrojů použity i různé samply, scratche a jiné elektronické moderní audio vychytávky a tak jsme si řekli, že bychom mohli stojaté rockové vody trochu provětrat lehce atypickým vizuálem, ve kterém budeme hrát pouze na midi, pody, compy a DJské věci," dodává Pepa.
Videoklip si kapela navrhla sama a natáčel se v ateliérech ve Zlíně pod taktovkou režiséra Pavla Sadíka, s nímž kapela již spolupracovala na klipu Hledá se žena.

Přestože se singl Františkovy Lázně nese v tanečním duchu, dokonalé krásky byste v klipu hledali marně. Naopak zde tančí obyčejní komparzisté z lidu, kteří ve skutečnosti tancovat skutečně neumí.

"Nechceme nikomu vnucovat, jak by měl vypadat ideální tanec. Ať si každý jede podle svého, jak ho to baví, jak to cítí a jak mu to vyhovuje. A o tom je i celý feeling písně, která nutí si jí nevázaně užít, pařit podle svého a nepřemýšlet, co si myslí ostatní," prozrazuje záměr klipu kytarista Bolan.

Píseň Františkovy Lázně je první vlaštovkou z připravovaného alba, jež se začne natáčet letos na podzim a bude se jmenovat "Moje krevní skupina".

Skupina Mandrage vznikla před deseti lety v Plzni a hraje ve složení Víťa Starý (kytara, zpěv), Pepa Bolan (kytara), Coopi (baskytara) a Mates Vorda (bicí).
Za své období činnosti již vydali tři alba a získali i mnoho hudebních cen, například ocenění Skupina roku TV Óčko.

Face2Face

5. června 2011 v 20:11 | Webmasterka

9.června. 2011 budou hosty pořadu Face2Face na Očku Mates a Bolan z MANDRAGE :) ... Nezapomeňme se holky koukat a podporovat :)

KISSparáda

24. května 2011 v 20:01 | Webmasterka

Tak jedem holky. Udržíme první místo a budou hrít lázně pořád ;) hlasovat můžete za jeden den až 3x. ;)

Anketa o plakát

20. května 2011 v 14:57 | Webmasterka
Tady na té adrese můžete hlasovat o tom, jaký plakát chcete vidět v některém z dalších čísel časopisu BRAVO. Je to jen na vás. Tak co, chcete MANDRAGE plakát v BRAVU ? :D

Děkuji chmelky, která mě na anketu upozornila ;)

Nový singl - Františkovy Lázně

14. května 2011 v 21:05 | Webmasterka
Nejnovější singl kapely MANDRAGE - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ z nově chytaného alba "MOJE KREVNÍ SKUPINA", které vyjde na podzim letošního roku, již teď k poslechu na youtube, nebo rádiu Evropa 2 ... Dnes v 17:15 ji na Evropě 2 hráli a jedna z našeho týmu Mandragerek ji nahrála a my vám ji teď přinášíme jako malou ochutnávku celého alba :) .... Tady je :)

MANDRAGE zavítají do Inboxu

5. května 2011 v 22:03 | Webmasterka

POZOR ZMĚNA !!!

KLUCI SE NAKONEC VYSÍLÁNÍ NA ÓČKU NEZŮČASTNÍ. jEJICH VSTUP JE PŘESUNUT NA NEZNÁMÝ TERMÍN !!!

17.5.2011 budou hosty INBOXU kluci z MANDRAGE.
V 18:00 teda nažhavíme kanál hudební televize ÓČKO a užijeme si pár desítek minut s těma pro které tady vůbec jsme :)

Je libo srázek ? .. xD

13. března 2011 v 11:26 | Webmasterka a Kláruška
Zdravím všechny fanclubářky!!!:o))
Fans chat v pátek proběhl troufám si říct v tom nejlepším duchu jaký jsme si mohly přát. Samotnou mě, ale mrzí, že jsem musela vypadnout už v osm hodin, ale i tak jsem si to užila díky fajn lidem a skvělému pokecu. A tak všem zúčastněným moc děkuju nejen za mě, ale určitě i za Evču.
A teď něco málo co se na našem malém "zasedání" dělo. S holkama jsme tak trochu začaly plánovat už několikrát zmiňovaný sraz našeho fanclubu. Nakonec jsme se rozhodly, že letní prázdniny budou tím nejideálnějším "obdobím" pro náš plán. Srazy jsou plánované dva a to protože jsme rozstrkané po celé republice a někomu by dělalo problém jet sem a další zase tam. Proto jsme se rozdělily na východ a západ a podle toho se také vybraly cílová místa.
První je Plzeň, kde bych sraz "vedla" a naplánovala já. Konal by se kolem 29. července (pátek), přesné datum dám ještě v čas vědět. Pár nápadů a plánů v jakém duchu náš srázek bude už padlo na již zmiňovaném pátečním chatu. Holky by chtěli navštívit místa spojená se skupinou. Můžeme se jít třeba mrknout do klubu Buena Vista, Jeckyll a Hyde, House of Blues nebo například do Coopiho krámku. Zatím jsou to jen počáteční nápady. Doufám, že ty, které o sraz budou mít zájem a budou chtít přijet dají vědět své nápady a přání kam se podívat a kam zajít. Já bych podle toho pak vymyslela program a věřím, že by jste se určitě nenudily. Budu věřit ve vás všechny a doufám, že se nás tam nesejde jen pět a půl, ale početná skupina.
Na účel plánování srázku do kterého už jsem nabídla, že se všechny můžete zapojit jsem udělala speciální mail: srazfanclubu-plzen@seznam.cz kam můžete psát návrhy, nápady, přání, dotazy a připomínky.
Je jen a jen na vás jak bude akce probíhat. :o))
A teď tak trochu okrajově k druhému srazu, moc o něm nemůžu psát, protože ho plánuje zástupkyně z druhého koutu republiky Evča. Myslím, že hlavní návrh místa byl Jihlava a datum si myslím, že se bude pohybovat taky na přelomu července a srpna. Více odtajňování a informací k druhému srazu nechám na Evičce.
( Evča: já dodám že sraz bude tedy buď v Jihlavě nebo Brně. Bohužel Jihlavě dávám menší šance, jelikož se tam nemám jak dostat :( ... Proto vás prosím ... Pro by měl zájem o sraz v Brně napište nám ;) )
Mějte se hezky a koukejte se angažovat!:oD

FANS CHAT

3. března 2011 v 10:28 | Webmasterka

Anoo je to tak. 11.3.2011 od 18:00 hodin se na našem fanclubu MANDRAGE www.mandrage-fanclub.blog.cz uskuteční další FANS CHAT.
Chat je pouze pro registrované fanoušky, kteří obdrželi při registraci heslo do chatu. Pokud nevíte kde chat najít, nevadí. V sekci OSTATNÍ je rubrika CHAT a po rozkliknutí této rubriky se ocitnete přímo v místnosti chatu kde zadáte svou přezdívku, pod kterou jste vedeni ve fanclubu, poté pohlaví a nakonec zmiňované heslo. Budu se na vás těšit 11.3, ráda vám zodpovím veškeré otázky, takže si na mě klidně neco přichystejte a naplánujeme jakým směrem se bude fanclub ubírat v budoucnosti. Doufám že se dostavíte v hojném počtu, protože pokud ne, budu nucena FANS CHATY zrušit.

Kostky jsou vrženy

2. března 2011 v 18:59 | Webmasterka
Už v pátek 4. března se v Plzni sejde naše hudební elita na udílení cen Žebřík 2010 Peugeot Music Awards. Večer moderovaný Tomášem Hanákem a Klárou Vytiskovou bude zahájen úderem osmé hodiny. V Domě kultury Inwest bude předáno celkem 27 cen v devíti kategoriích - největšími kandidáty na jejich zisk jsou Nightwork, Martin Chodúr, Miro Šmajda, Aneta Langerová, Chinaski, UDG a Jitka Charvátová, šance však mají i Anna K, Lucie Bílá, Dan Bárta, Ewa Farna, Klára Vytisková, Mandrage, NiceLand, Tomáš Klus, Sunshine, Aleš Brichta, Mňága a žďorp, BSP, Lucie, Kabát, mako mako nebo Ben Cristovao.

Vítězové, o nichž rozhodovali hudební fanoušci (včetně VÁS! :-)) během dvouměsíčního hlasování, získají ceny z dílny sochařského mistra Václava Česáka.

Přímý přenos můžete sledovat na webu www.ireport.cz
Záznam akce bude odvysílán 14. března po 22. hodině na ČT1.

Retrofact

27. února 2011 v 17:45 | Webmasterka
Coopi ( Michal Faitl ) před nedávnem otevřel v Plzni na náměstí obchod s taškama, peněženkama, nebo např. oblečením, který nese název RETROFACT. Pokud bydlíš poblíž Plzně a ještě jsi do něj nezavítal/a tak neváhej, protože veškeré zboží stojí opravdu za to. Jestli to máš, ale do Plzně dál a je problém krámek navštívit nezoufej. Pomalu, ale jistě se zboží objevuje i v internetovém obchodě, kde si můžeš vybraný kousek objednat ;) ...

MANDRAGE ovládli Radiorock

23. února 2011 v 19:25 | Webmasterka
Už zítra od 17:55 můžete na programu ČT2 vidět zbrusu nový pořad Radiorock, ve kterém hned tento první díl zabrali ti naši kluci ušatí. Proto se těšte zítra před šestou a žhavíme televize holky, MANDRAGE si nemůžem nechat ujít ;)

INBOX - 22.2.2010 - opět ovládnou kluci z MANDRAGE

21. února 2011 v 16:39 | Webmasterka

inbox
,,Čau. My jsme MANDRAGE a můžete nás vidět v dalším INBOXU od 18ti hodin i s naší paličkou"

Já ještě Víťu a Matyho doplním že INBOX se bude vysílat na Óčku 22.února (zítra-úterý) od 18:00 hodin. Takže holky žhavíme televize a sledujeme ty naše ,,blázínky" :D

Anketa ŽEBŘÍK

13. února 2011 v 11:00 | Webmasterka
VZKAZ OD KLUKŮ:

Díky vašim hlasům jsme se dostali mezi vybranou společnost pěti nominovaných v kategorii KAPELA ROKU v anketě ŽEBŘÍK. Je jen na vás, jestli nám chcete pomoci i ve finále. Pokud ano, napište sms ve tvaru: ZB 1 D 2 a posílejte na číslo: 900 06 09 pro Čechy a nebo na číslo: 6661 pro Slovensko.
Moc děkujeme za podporu. Slibujeme, že vám to na koncertech vrátíme i s úrokama. ;-) Jo a ještě něco, jste nejlepší fans! DÍKY!


026
 
 

Reklama