Červenec 2012

Matyáš z Mandrage: Pohřebák je super auto

15. července 2012 v 16:32 | Webmasterka |  Články
Matyáš z Mandrage je taky Matyáš ze Super Tuzex Bros., tyhle dvě kapely ho zaměstnávají na maximum. Aby toho ale nebylo málo, zkusil si nedávno taky roli DJe, a to na fesťáku Rock For People. Tohle hraní se mu zalíbilo, a tak si dá repete už příští čtvrtek v pražském klubu Chapeau Rouge, a to v rámci párty jménemSource of Noise.
Čím jsi chtěl být jako malý?
No, chtěl jsem jezdit s pohřebákem, protože kamarád vlkodlaka Tommyho jezdil v pohřebáku a měl super tašku ve tvaru rakve. Asi jsem chtěl být kamarád vlkodlaka Tommyho víc, než jezdit s pohřebákem, ale na tom nesejde, pohřebák je stejně super auto.
Zaručený lék na kocovinu?
Moje přítelkyně má velký kocoviny a já bych jí chtěl hrozně vždycky pomoct. Od šumivejch céček, přes Ibáče, vodu, citron, spánek, sex podle Nicelanda, čaj, piškoty, zvracení, až po pilulky na kocovinu, na který je v televizi taková ta reklama s Přeučilem - nic nefunguje.
Jakou bys chtěl mít superschopnost?
Chtěl bych umět kouzlit. Vykouzlil bych si, co bych chtěl a to by bylo super. Nebo bych chtěl umět přetáčet čas. No a nebo by bylo fakt dobrý poslouchat lidi, co si myslí. Taky by se mi líbilo bejt neviditelnej, ale abych mohl procházet zdma, aby do mě lidi nebourali. To by bylo dobrý.

S jakou zpěvačkou by sis chtěl zahrát svlíkací poker?
No já neumim hrát poker, takže bych se asi spíš svlíkal já, teda jestli se ve svlíkacím pokeru svlíká ten, kdo prohrává. Ale kdybych uměl hrát poker a ve svlíkacím pokeru by se opravdu svlíkal ten, kdo prohrává, tak bych asi chtěl vidět nahatou Rihannu, protože je hezká, nebo Lady GaGa, protože hezká neni a možná je chlap.

Nejbláznivější sázka, jakou jsi kdy prohrál?
Já jsem asi nikdy neuzavíral žádný sázky, takže jsem ani neprohrál. Teď mě to ale docela mrzí, protože nemám jak odpovědět na tuhle otázku.


Vyhlášení soutěže

1. července 2012 v 19:45 | Webmasterka |  Soutěže
Hned na začátku bych Vám chtěla poděkovat za vaši účast. Nečekala jsem ji tak hojnou a zároveň nám to dopomohlo k získaní dalších regostrovaných členů :)
Každý kdo poslal správné odpovědi a dostal zpětný mail s potvrzením výhry tak během zítřka obdrží na mail rozvrh na příští školní rok, abych Vám tu školu potom aspoň trošku zpříjemnila :D
Ti co dostali také potvrzení o správnosti bonusu dostanou k rozvrhu taky malé překvapení v podobě upomínkového listu s malým komixem :)
A teď ta nejvíce očekávaná část soutěže, vylosování hlavního výherce, který získá balíček upomínkových předmětů:)
Vylosováno bylo číslo

160

Majitelkou tohoto ID kodu je Lucie Meluzínová, které tímto gratulujeme a ostatním děkujeme za účast.
Nezoufejte, určitě to vyjde příště :)
Hlavní výherkyni budeme kontaktovat na e-mail, ohledně adresy a podrobností o zaslání výhry :)