Květen 2012

Bohužel pro nás ...

24. května 2012 v 11:37 | Webmasterka |  NEWS
Dneska mi došlo vyjádření k naší účasti na Olympiádě Fanclubů na Votvírůku v Milovicích. Bohužel je vstup do většiny aktrakcí podmíněn věkem 18ti let, což žádná z nás nemá.
Tady je přesně to co mi pořadatelka soutěže napsala :

"Musíme Vás zklamat, přišla odpověd od provozovatele G city, kde bude probíhat
většina disciplín. A podmínkou pro vstup do G city je plnoletost .
Omlováme se za nedostatečné informace a doufáme, že se sejdeme při nějáké
další akci."

Já myslím že příští rok už některé plnoleté budeme a budeme to moct zkusit znova. Každopádně já už bych si zařídila volno !! :D


!!! POZOR CHAT !!!

16. května 2012 v 11:06 | Webmasterka |  NEWS

Holky pozor !!!

V pátek 18. května se od 18:00 bude konat chat ohledně olympiády fanclubů na Votvíráku. Musíme probrat soutěžící, určit kapitána a ostatní nezbytné důležité věci. Proto prosím všechny, kteří se na Votvírák chystají aby se na chat dostavili. Je to docela důležité a musíme se přihlásit. Doufám že bude hojná účast a nějak to spolu vymyslíme, taková příležitost se neodmítá ne ? :D
Kdo nemá heslo do chatu, ať mi napíše na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz


Olympiáda fanclubů

13. května 2012 v 20:04 | Webmasterka |  Soutěže
Vážení a milí přátelé z fanclubů,
rok se s rokem sešel a blíží se 2. ročník Olympiády fanclubů, která
proběhne pod záštitou hlavního pořadatele hudebního festivalu Votvírák
v Milovicích u Prahy dne 16.6.2012 v rámci festivalu.
Zase se bude soutěžit v několika netradičních disciplínách o putovní
pohár Votvíráku, který získá vítězný fanclub na jeden rok. Více než o
výkony, půjde o to, aby si všichni užili co nejvíc legrace.
Týmy jsou složeny z kapitána, který je v roli rozhodčího a pěti členů,
kteří dají do soutěží maximum.
V minulém ročníku těsně zvítězil fanklub Harlej, v těsném závěsu byl
fanclub Arakain a hned za nimi fanklub Chinaski. Vítězný tým získal i
věcnou cenu, kterou byl sud piva a jako správní kamarádi se o něj
rozdělili s ostatními účastníky. Pokud se chcete podívat, jak probíhal
první ročník, máte možnost zde


Holky co říkáte na naši účast ? Co vím tak Vás na Votvírák jde docela dost a mohly bysme to zkusit, co vy na to ? :) ... pokud byste měly zájem poprosím vás o vyjádření se k účasti i celé olympiádě dole v komentářích nebo na mailu webmasterka-mandrage@seznam.cz ... Chtěly byste se zůčastnit kolik by vás vlastně bylo ? :)


Všechnopárty - Víťa Starý

11. května 2012 v 22:59 | Webmasterka |  Rozhovory
Dneska večer 11.5.2012 byl hostem Všechnopárty u Karla Šípa frontman kapely Víťa Starý. Jak to všechno probíhalo ? Odkaz na video v archivu zde >>> http://www.ceskatelevize.cz/porady/10090925908-vsechnoparty/video/

Zazpívalo se, Karel udělal Víťovi stojan na opírání a nakonec vyšlo najevo, že má rád plzeňské pivo a bez něj má trému :D ... co vy a dobře vychlazená plznička, dáte si ? :)


MECHANIK je TADY !!!

9. května 2012 v 21:04 | Webmasterka |  NEWS

Konečně jste se dočkali

Nový videoklip MANDRAGE Mechanik je tu!

V hlavní roli se představil Jaromír Nosek a rybička. Objeví se tam také Jakub Vágner a samozřejmě kapela kluci z kapely :)

Hlavní zpěvák kapely Vítek Starý.
Pouze na Super.cz dnes můžete poprvé vidět zbrusu nový videoklip kapely Mandrage. V úsměvném dílku se opětovně projevuje romantika a laskavý humor díky dvornímu režisérovi kapely Pavlu Sadílkovi.
V hudebním videu s názvem Mechanik se hlavní role zhostil Jaromír Nosek, kterého známe z filmového muzikálu Rebelové, filmu Účastníci zájezdu či retro seriálu Vyprávěj.Jelikož se děj točí okolo akvarijní rybky, střihne si epizodní roličku světoznámý rybář Jakub Vágner.Mandrage po získání ocenění Zlatá deska za album Moje krevní skupina, vyprodaném turné a euforickém pohlazení národa megahitem Šrouby a matice zažívají nejúspěšnější rok své kariéry. zdroj: super.cz

Hlavních rolí se zhostili Jaromír Nosek a akvarijní rybička.

Plzeňský majáles - report

2. května 2012 v 19:58 | Anet a Andy |  Články

28.4.2012 proběhl 23.ročník PLZEŇSKÉHO MAJÁLESU.

Vyrazila jsem ráno v půl 8 , dojela jsem do Prahy na Zličín a tam už jsem jenom počkala na autobus do Plzně. Cesta proběhla v pohodě a v 10h. už jsem byla na nádraží v Plzni. Původně jsem měla v 11:20 sraz u Jekyllu s Páťou. Bez navigace na mobilu bych ho hledala snad ještě teď :D. Nakonec dorazila dřív Anet a na Páťu jsme čekaly ještě přibližně hodinu. Když dorazila + s její kamarádkou, mohly jsme konečně vyrazit do Lochotinského Amfiteátru, kde Majáles probíhal.
Cesta trolejbusem nám zabrala pár minut. U vchodu proběhla prohlídka, já vyhodila plnou flašku limonády a mohlo se jít. Dorazily jsme kolem 13:00 a zrovna hrála na Excelent stagei (u které jsme se pohybovaly celou dobu) pro mě neznámá kapela Post-it. V tu chvíli na místě ještě moc lidí nebylo,většina teprve přicházela. Kolem 13:40 hráli Imodium,které jsme si chtěly také poslechnout,takže už jsme si šly do 1.řady držet místa. Jelikož už v tuhle dobu bylo vedro,nechtělo se nám nic moc dělat. Hned po nich přišli na řadu UDG (cca 14:50), na které se zřejmě hodně lidí těšilo(včetně nás),protože lidí u podia a na ploše na sezení bylo čím dál tím víc. V tu dobu bylo asi to největší vedro,takže hasiči po nás začali kropit vodu. Zrovna nadšená jsem z toho nebyla,tak sem si hodila mikinu na hlavu - moc jsem toho nezachránila a i tak jsem byla pěkně mokrá,ale vtipně jsem asi vypadala:D. Ale i přesto vedro myslím, že atmosféra byla víc než skvělá a já s Anet jsme si koncert užily.
Kolem 16:20 začal hrát V.Neckář, to už přijeli Mandrage a připravovali se. Já osobně jsem se nemohla dočkat a čekání bylo nekonečný. Tuším, že Mandrage začali hrát dřív, než bylo původně psáno. Cca v 17:40 měli zvukovou zkoušku. To už celkem zapadalo sluníčko,takže vedro ustávalo. Dokonce tam přijel i DJ Friky jako na turné. Kolem 18:00 už začali hrát. Playlist byl podobnej, jako den předtím ve Velké Dobré,kde jsme s Anet také byly. Vlastně bývá pořád podobnej jako na turné - takže odstartovávají Mojí krevní skupinou a hned na to rozjedou koncert Mechanikem. Dále hráli kromě CML a Air Arabic všechny songy z Mojí krevní skupiny,ze starších např. Mozek, Punk Rock Song, Hledá se žena,Píseň z Marsu atp. Myslím, že atmosféra nebyla vůbec špatná a celej koncert byl parádní. Jediná písnička, kterou tentokrát zahráli a 2 koncerty předtím jí vynechali, tak byla Už mě víckrát neuvidíš,což mě potěšilo,protože ta vždycky byla moje nejoblíbenější:). Jako vždy dali na vyřvanej přídavek akustické Kapky proti slzám a Františkovy Lázně, při čemž vytáhli menší pyrotechniku a hasiči hned měli co dělat s uhašováním:D.
Když koncert definitivně skončil, pokoušely jsme se čekat na kluky. Po půl hodině nám oznámil Kečup, že jestli čekáme na Pepu, tak ten už šel domů. Pak nám ale ochotně zavolal Matese:). Přišel s tim, že byl za náma vyslán:D. Holky se ptaly kde je kdo - František že už odjel za tátou , nebo tak něco a Víťa že je někde mezi lidma. Tak jsme se aspoň vyfotily s Matesem a on odešel. Potom jsme se různě ztrácely od sebe s holkama, hledaly a pak už nám nezbývalo nic jinýho,než se vydat na vlak. Cestou jsme se rozloučily s Páťou, vlakem jsme jely s Lucy a Kačkou a v Praze jsme se rozloučily. Domů jsem dorazila kolem půlnoci,spálená jak rajče :-) , pár vět jsem řekla mámě a byla jsem tak unavená z těch 2 koncertních dnů, že jsem hnedka padla do postele:D.
..Majáles byl skvělej , počasí nám vyšlo krásný a já doufám, že za rok si všechno zopakujeme.:))
zdroj: http://o-mandrage.blog.cz/1204/report-z-majalesu-2012-v-plzni zde najdete i videa které Andy natočila :) děkujem

Mechanik - nový videoklip

1. května 2012 v 12:29 | Webmasterka |  NEWS

Nový videoklip již brzy !!!

Kdo se těší ? :)