Červen 2011

Už to bude rok ...

30. června 2011 v 9:17 | Webmasterka |  NEWS
Přesně 23.července roku 2010 něco málo před půlnocí, jsem se po dlouhém zvažování a rozhodování rozhodla založit tento FanClub plzeňské kapely MANDRAGE. Už je to skoro rok co plně fungujeme a já s radostí zjišťuji a oznamuji, že včera po osmé hodině večerní jsem dosáhli 100 členů :) Určitě bude i pořádná oslava. Strašně vám všem chci za to poděkovat, kluci si naši podporu plně zaslouží a odměnou za naše snažení a podporu jsou jejich nové písničky, klipy a alba. Samozdřejmě vám chceme vaše členství ve FanClubu jakkoli zpříjemnit, aby se vám tu líbilo a přibývalo nás. Proto pro vás pořádáme nejrůznější soutěže, FANS CHATY a na programu jsou přes prázdniny i FANS SRAZY :)

V této chvíli nám začínají prázdniny. Ještě než se, ale rozutečete po všech možných koutech republiky, ba možná i světa, chtěla bych vá poprosit o chvilku vašeho času věnovaného hlasování pro nový singl kapely FRANTIŠKOVY LÁZNĚ. Informace o hlasování nejdete v rubrice HLASOVÁNÍ >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1008/hlasovani.

Dnes je také poslední den, kdy probíhá kytarová soutěž. Už do této doby mi přišlo velké množství žádostí o dárečky a proto vyzývám ty, kteří tak ještě neučinili, aby to stihli do dnešní půlnoci, protože po té soutěž končí :) Informace o soutěži naleznete zde >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1106/a-znovu-rozdavame-darecky.

Dále se chci věnovat tématu FANS SRAZ. Určitě jste někteří zaregistrovali, že v půlce měsíce se v bočním menu objevila anketa, ve které jste hlasovali o městech ve kterých by se měl FANS SRAZ konat. Zatím vede Brno a hned na druhém místě je Plzeň. Podle mě jsou to nejlepší města, kde by jsme se mohli sejít. V Plzni zorganizuje a povede sraz moje kolegyňka Kláruška a v Brně si ho vezmu na starost já, jako webmasterka FanClubu. Přesné termíny srazů se domluví na FANS CHATECH, které budou mít hned více termínů z důvodu vašich nepřítomností :) ... První termín je již tento pátek 1.7. od 18:00. Druhý termín o týden později 8.7. od 18:00. Snad se vás dostaví velké množství a dostaví se hlavně ti, kteří se chtějí účastnit FANS SRAZŮ. Budeme totiž hlavně domlouvat ta naše dlouho očekávaná setkání. CHAT najdete v MENU v sekci OSTATNÍ. Heslo do CHATU dostali všechni registrovaní členové v přivítacím e-mailu. Ti co registrovaní nejsou a chtějí se zůčastnit, ať se nejprve přihlásí mezi nás a budou mít veškeré výhody jako ostatní registrovaní členové :) Informace o registaci najdete zde >>> http://mandrage-fanclub.blog.cz/1007/stan-se-clenem-fanclubu.

To je z hlediska organizačních věcí všechno. Zítra nás čeká vyhlášení kytarové soutěžě a proto přeji všem mnoho štěstí ve slosování o hlavní cenu a hlavně přeji úplně všem krásné prázdniny plné sluníčka, pohody a klidu, který si po těch 10ti měsících školy určitě zasloužíme :)
s pozdravem
WEBMASTERKA FANCLUBU MANDRAGE
Evča. Z

A znovu rozdáváme dárečky :)

18. června 2011 v 14:11 | Webmasterka |  Soutěže
Tentokrát jsem se, ale rozhodli, že když je konec školního roku a začínají nám vytoužené prázdniny, budeme rozdávat dárečky jen tak :) ... vaším úkolem je vybrat si jednu z dole přiložených kytar, pod každou z kytar se ukrývá nějaká cena (písničky, rozvrh hodin s MADRAGE, diplom, kalendář s MANDRAGE). Pod každým číslem jeden dáreček. Je jen na vás jakou z kytar si vyberete :) ... A pozor! na konci souteže vám rozešleme výhry a vylosujeme jednu z vás, která získá set placek MANDRAGE, který jí zašleme poštou :) ... To je přece zajímavá nabídka téměř za nic :) Tak neváhejte holky :)

Jediné co musíte udělat je
  1. Vaše jméno
  2. Přezdívku
  3. ID kod
  4. A číslo kytary kterou jste si vybrali
  • pak už jenom čekejte do ukončení souteže
  • poté vám bude zaslána výhra, kterou jste si vybrali
Soutěž začíná 18.6 a končí 30.6 ve 23:59 ... výhry budou zaslány následující den 1.7 :)

POZOR soutěž je pouze pro registrované fanoušky. Kdo se chce zůčastnit tak se napřed zaregistrujte d nám do fanclubu a získáte ID kod se kterým můžete soutěžit. Informace o registraci http://mandrage-fanclub.blog.cz/1007/stan-se-clenem-fanclubuMandrage novým videoklipem boří mýty rockových kapel!

15. června 2011 v 19:47 | Webmasterka |  NEWS
Plzeňská kytarová formace Mandrage přichází s novým videoklipem k singlu Františkovy Lázně. Song určitě překvapí fanoušky kapely elektronickým soundem, který je ale zároveň věrný jejich kytarovému pojetí hudby.

Singl »Františkovy Lázně« se nese ve výrazném elektronickém aranžmá a tomu byl přizpůsoben i videoklip. "Nechtěli jsme udělat další z řady X klipů, kde budou čtyři týpci s kytarami vytvářet jakési pózy, takže záměr byl natočit minimalistický a sterilní klip s lehce futuristickým vizuálem," říká kytarista skupiny Mandrage, Pepa Bolan.

"V písni jsou kromě klasických živých nástrojů použity i různé samply, scratche a jiné elektronické moderní audio vychytávky a tak jsme si řekli, že bychom mohli stojaté rockové vody trochu provětrat lehce atypickým vizuálem, ve kterém budeme hrát pouze na midi, pody, compy a DJské věci," dodává Pepa.
Videoklip si kapela navrhla sama a natáčel se v ateliérech ve Zlíně pod taktovkou režiséra Pavla Sadíka, s nímž kapela již spolupracovala na klipu Hledá se žena.

Přestože se singl Františkovy Lázně nese v tanečním duchu, dokonalé krásky byste v klipu hledali marně. Naopak zde tančí obyčejní komparzisté z lidu, kteří ve skutečnosti tancovat skutečně neumí.

"Nechceme nikomu vnucovat, jak by měl vypadat ideální tanec. Ať si každý jede podle svého, jak ho to baví, jak to cítí a jak mu to vyhovuje. A o tom je i celý feeling písně, která nutí si jí nevázaně užít, pařit podle svého a nepřemýšlet, co si myslí ostatní," prozrazuje záměr klipu kytarista Bolan.

Píseň Františkovy Lázně je první vlaštovkou z připravovaného alba, jež se začne natáčet letos na podzim a bude se jmenovat "Moje krevní skupina".

Skupina Mandrage vznikla před deseti lety v Plzni a hraje ve složení Víťa Starý (kytara, zpěv), Pepa Bolan (kytara), Coopi (baskytara) a Mates Vorda (bicí).
Za své období činnosti již vydali tři alba a získali i mnoho hudebních cen, například ocenění Skupina roku TV Óčko.

F2F s MADRAGE

10. června 2011 v 14:05 | Webmasterka |  Rozhovory

Včerejší F2F ke shlédnuté už i na streamu. Stačí kliknout na nahoře přiložený odkaz ;) Jak se kluci rozpovídali uvidíve ve videu :)

Face2Face

5. června 2011 v 20:11 | Webmasterka |  NEWS

9.června. 2011 budou hosty pořadu Face2Face na Očku Mates a Bolan z MANDRAGE :) ... Nezapomeňme se holky koukat a podporovat :)


FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - NOVÝ VideoKlip

4. června 2011 v 12:49 | Webmasterka


Nový videoklip od skupiny MANDRAGE na již známou písničku z nového alba MOJE KREVNÍ SKUPINA. Dámy a pánové představujeme vám zbrusu nový klip na song FRANTIŠKOVY LÁZNĚ !!!