Březen 2011

KONEC SOUTĚŽE

31. března 2011 v 20:05 | Webmasterka |  Soutěže

SOUTĚŽ HLEDÁ SE ŽENA 31.3.2011 VE 20:00 UKONČENA !!!

VÝSLEDKY 1.4.2011!!


Je libo srázek ? .. xD

13. března 2011 v 11:26 | Webmasterka a Kláruška |  NEWS
Zdravím všechny fanclubářky!!!:o))
Fans chat v pátek proběhl troufám si říct v tom nejlepším duchu jaký jsme si mohly přát. Samotnou mě, ale mrzí, že jsem musela vypadnout už v osm hodin, ale i tak jsem si to užila díky fajn lidem a skvělému pokecu. A tak všem zúčastněným moc děkuju nejen za mě, ale určitě i za Evču.
A teď něco málo co se na našem malém "zasedání" dělo. S holkama jsme tak trochu začaly plánovat už několikrát zmiňovaný sraz našeho fanclubu. Nakonec jsme se rozhodly, že letní prázdniny budou tím nejideálnějším "obdobím" pro náš plán. Srazy jsou plánované dva a to protože jsme rozstrkané po celé republice a někomu by dělalo problém jet sem a další zase tam. Proto jsme se rozdělily na východ a západ a podle toho se také vybraly cílová místa.
První je Plzeň, kde bych sraz "vedla" a naplánovala já. Konal by se kolem 29. července (pátek), přesné datum dám ještě v čas vědět. Pár nápadů a plánů v jakém duchu náš srázek bude už padlo na již zmiňovaném pátečním chatu. Holky by chtěli navštívit místa spojená se skupinou. Můžeme se jít třeba mrknout do klubu Buena Vista, Jeckyll a Hyde, House of Blues nebo například do Coopiho krámku. Zatím jsou to jen počáteční nápady. Doufám, že ty, které o sraz budou mít zájem a budou chtít přijet dají vědět své nápady a přání kam se podívat a kam zajít. Já bych podle toho pak vymyslela program a věřím, že by jste se určitě nenudily. Budu věřit ve vás všechny a doufám, že se nás tam nesejde jen pět a půl, ale početná skupina.
Na účel plánování srázku do kterého už jsem nabídla, že se všechny můžete zapojit jsem udělala speciální mail: srazfanclubu-plzen@seznam.cz kam můžete psát návrhy, nápady, přání, dotazy a připomínky.
Je jen a jen na vás jak bude akce probíhat. :o))
A teď tak trochu okrajově k druhému srazu, moc o něm nemůžu psát, protože ho plánuje zástupkyně z druhého koutu republiky Evča. Myslím, že hlavní návrh místa byl Jihlava a datum si myslím, že se bude pohybovat taky na přelomu července a srpna. Více odtajňování a informací k druhému srazu nechám na Evičce.
( Evča: já dodám že sraz bude tedy buď v Jihlavě nebo Brně. Bohužel Jihlavě dávám menší šance, jelikož se tam nemám jak dostat :( ... Proto vás prosím ... Pro by měl zájem o sraz v Brně napište nám ;) )
Mějte se hezky a koukejte se angažovat!:oD

FANS CHAT

3. března 2011 v 10:28 | Webmasterka |  NEWS

Anoo je to tak. 11.3.2011 od 18:00 hodin se na našem fanclubu MANDRAGE www.mandrage-fanclub.blog.cz uskuteční další FANS CHAT.
Chat je pouze pro registrované fanoušky, kteří obdrželi při registraci heslo do chatu. Pokud nevíte kde chat najít, nevadí. V sekci OSTATNÍ je rubrika CHAT a po rozkliknutí této rubriky se ocitnete přímo v místnosti chatu kde zadáte svou přezdívku, pod kterou jste vedeni ve fanclubu, poté pohlaví a nakonec zmiňované heslo. Budu se na vás těšit 11.3, ráda vám zodpovím veškeré otázky, takže si na mě klidně neco přichystejte a naplánujeme jakým směrem se bude fanclub ubírat v budoucnosti. Doufám že se dostavíte v hojném počtu, protože pokud ne, budu nucena FANS CHATY zrušit.


Kostky jsou vrženy

2. března 2011 v 18:59 | Webmasterka |  NEWS
Už v pátek 4. března se v Plzni sejde naše hudební elita na udílení cen Žebřík 2010 Peugeot Music Awards. Večer moderovaný Tomášem Hanákem a Klárou Vytiskovou bude zahájen úderem osmé hodiny. V Domě kultury Inwest bude předáno celkem 27 cen v devíti kategoriích - největšími kandidáty na jejich zisk jsou Nightwork, Martin Chodúr, Miro Šmajda, Aneta Langerová, Chinaski, UDG a Jitka Charvátová, šance však mají i Anna K, Lucie Bílá, Dan Bárta, Ewa Farna, Klára Vytisková, Mandrage, NiceLand, Tomáš Klus, Sunshine, Aleš Brichta, Mňága a žďorp, BSP, Lucie, Kabát, mako mako nebo Ben Cristovao.

Vítězové, o nichž rozhodovali hudební fanoušci (včetně VÁS! :-)) během dvouměsíčního hlasování, získají ceny z dílny sochařského mistra Václava Česáka.

Přímý přenos můžete sledovat na webu www.ireport.cz
Záznam akce bude odvysílán 14. března po 22. hodině na ČT1.


Inbox: Mandrage

1. března 2011 v 16:32 | Webmasterka |  Rozhovory


2015 - Proběhlé

1. března 2011 v 11:34 | WebmasterkaBlíží se KONEC !!!

1. března 2011 v 9:58 | Webmasterka |  Soutěže

Nemusíte se, ale vůbec obávat, ba spíše se musíte těšit. Blíží se totiž konec soutěže "HLEDÁ SE ŽENA".

To, ale také znamená, že ti co se soutěže chtějí zůsčastnit mají poslední možnost do 31.března 2011, kdy absolutně končí soutěž a po té budou známy výsledky. Pokud jsi tedy ještě svůj výtvor neposlal máš poslední měsíc na to tomu učinit a zasoutěžit si opravdu o pohádkové ceny. Jaké?? To je jedno velké tajemství, ale bude to stát za to, to vám slibuji ;) ... Veškeré pravidla soutěže najdete ZDE - http://mandrage-fanclub.blog.cz/1010/nova-soutez-hleda-se-zena.