Únor 2011

Retrofact

27. února 2011 v 17:45 | Webmasterka |  NEWS
Coopi ( Michal Faitl ) před nedávnem otevřel v Plzni na náměstí obchod s taškama, peněženkama, nebo např. oblečením, který nese název RETROFACT. Pokud bydlíš poblíž Plzně a ještě jsi do něj nezavítal/a tak neváhej, protože veškeré zboží stojí opravdu za to. Jestli to máš, ale do Plzně dál a je problém krámek navštívit nezoufej. Pomalu, ale jistě se zboží objevuje i v internetovém obchodě, kde si můžeš vybraný kousek objednat ;) ...

MANDRAGE ovládli Radiorock

23. února 2011 v 19:25 | Webmasterka |  NEWS
Už zítra od 17:55 můžete na programu ČT2 vidět zbrusu nový pořad Radiorock, ve kterém hned tento první díl zabrali ti naši kluci ušatí. Proto se těšte zítra před šestou a žhavíme televize holky, MANDRAGE si nemůžem nechat ujít ;)

INBOX - 22.2.2010 - opět ovládnou kluci z MANDRAGE

21. února 2011 v 16:39 | Webmasterka |  NEWS

inbox
,,Čau. My jsme MANDRAGE a můžete nás vidět v dalším INBOXU od 18ti hodin i s naší paličkou"

Já ještě Víťu a Matyho doplním že INBOX se bude vysílat na Óčku 22.února (zítra-úterý) od 18:00 hodin. Takže holky žhavíme televize a sledujeme ty naše ,,blázínky" :D

O pomoc vás prosí sama WEBMASTERKA fanclubu

18. února 2011 v 11:01 | Webmasterka
Ahoj holky. Nechci aby jste to braly jako nějaký spam, nebo reklamu, ale zkusila jsem se na chvilku vžít do role kluků a složila text podle toho co právě cítím. Kamarádky mi říkaly, že je bezvadný a proto když se naskytla příležitost soutěžit na karaoketexty.cz se svým vlastním textem rozhodla jsem se zkusit štěstí a i ten svůj textík přihlásit. Dostalo se mi hodně kladných reakcí a za to jsem moc ráda. Kamarádky, když se o tom dozvěděly posílají odkaz všude možně abych vyhrála, protože si to prej zasloužím. Já sama to bohužel nemůžu a ani nechci soudit. Proto prosím vás. Mohly by jste text zkouknout a napsat mi svůj názor na něj třeba do zpráv na karaoketexty.cz nebo třeba ma FB ( Eva Záchvějová ) ... taky vás prosím o těch pět hlasů co mi můžete k textu dát  ... dost mi na tom záleží a když už jsem do toho jednou šla tak s plným nasazením. Ráda vám hlasy kdykoli oplatím, stačí se ozvat :-) Předem vám všem moc děkuju, jak za názory, tak za hlasy. Dost mi na tom záleží a za veškerou pomoc jsem všem strašně moc vděčná


Odkaz pro hlasování - stačí 5x kliknout na palec


Anketa ŽEBŘÍK

13. února 2011 v 11:00 | Webmasterka |  NEWS
VZKAZ OD KLUKŮ:

Díky vašim hlasům jsme se dostali mezi vybranou společnost pěti nominovaných v kategorii KAPELA ROKU v anketě ŽEBŘÍK. Je jen na vás, jestli nám chcete pomoci i ve finále. Pokud ano, napište sms ve tvaru: ZB 1 D 2 a posílejte na číslo: 900 06 09 pro Čechy a nebo na číslo: 6661 pro Slovensko.
Moc děkujeme za podporu. Slibujeme, že vám to na koncertech vrátíme i s úrokama. ;-) Jo a ještě něco, jste nejlepší fans! DÍKY!


026

Srázek

6. února 2011 v 14:22 | Kláruška |  NEWS
Ahoj fanclubářky,
pomalounku se nám blíží turné skupiny za příležitosti deset let existence , které začíná 7.4. 2011 a to přímo v Plzni. Dál se kluci ukážou i v zahraničí a to třeba v Německu, Velké Británii a na Slovensku.
A k čemu tímhle směřuji? Padlo už hodně návrhů na setkání fanclubu a proto tohle považuji za dobrou příležitost k vzájemnému setkání. Předem počítám s tím, že se nedostaví někdo, kdo bude z druhého konce republiky, ale kdo je z okolí nebo nejlépe přímo z Plzně by si na tuhle akci mohl čas najít. Proto prosím všechny zájemkyně, aby dali vědět nejlépe sem k článku, jestli by o něco takového měli zájem. Před koncertem můžeme zajít na kafe nebo na pivo a pak se jít společně bavit do klubu Buena Vista, kde se všechno odehraje.
Všechno je zatím nezávazné. Až budu vědět kolik z vás by o to mělo zájem dala bych vědět bližší informace. Zatím se nám jen ozvěte na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz aby jsme orientačně věděly kolik z vás by se srázku zůčastnilo a kdo má o setkání zájem ;)
Těším se na ohlasy:o))
Kláruška