Leden 2011

Všechno nejlepší ...

23. ledna 2011 v 10:31 | Webmasterka

... Dnes je 23.1 a to znamená že svoje 22. narozeniny slaví frontman, zpěvák a kytarista kapely MANDRAGE VÍŤA STARÝ.

Víťa-blahopřání
Za celý náš fanclub bych chtěla Víťovi popřát :

Krásné narozeninky, Všechno nejlepší. Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a úspěchů jak v hudebním světě tak soukromém životě :)

Za celý neoficiální fanclub kapely MANDRAGE přeje
Webmasterka Evča.Z

Víťa-narozeniny

Víťa Starý je naše STAR ... :D

14. ledna 2011 v 19:50 | Webmasterka |  NEWS
Kláruška-Víťa Star/ý
Originální příšpěvek nám do fanclubu poslala moje kolegyně Kláruška, která spolu se svojí kamarádkou ve škole vylepšili fotku Víti Starého, který se objevil na jedné ze stránek nového BRAVO diáře. Jak vidíte, pravděpodobně se jedná o tiskovou chybu, ale to nám vůbec nevadí. Vždyť redakce BRAVA vlastně udělala z Víti STAR :D

Vánoce jsou za námi ...

8. ledna 2011 v 11:27 | Webmasterka |  NEWS
... a kluky čeká měsíční dovolená. My ale i přes tuto dovolenou nesmíme zahálet. Pořád tu máme ankety na hlasování i když už méně významné jako byl třeba Slavík, MUSIQ 1 nebo PURUM hudební ceny óčka. Veškeré informace o aketách a možnostech jak pomoct najdete v rubrice Hlasování.

...a do konce soutěže HLEDÁ SE ŽENA zbývají už jen necelé dva měsíce. Dost mě opravdu mrzí že se soutěže neúčastníte. Snažím se vám to tu zpříjemnit, oživit různými dárečky nebo soutěžma a vy se jich ani nechcete zůčastnit. Pokud to tak půjde dál budu nucena přestat dělat soutěže, protože se to vůbec nevyplatí, nenalákají vás ani věcné výhry věnované od samotného Coopiho!

...a myslím si, že nastal čas uspořádat další FANS chat. Pořešíme tam veškeré otázky týkájící se fanclubu, kapely i jiných věcí. Chat je naplánován na 28.ledna.2011 a od 18:00 hodin vám budu plně k dispozici, budu odpovídat na vaše dotazy a otázky a můžeme si popovídat o čem jenom budete chtít. Doufám že se FANS chatu zůčastníte v hojném počtu a budeme se celý ten čas dobře bavit. Těším se na vás.

...a já mám pro vás další překvapení. Sice si ho moc nezasloužíte, ale aspoň vidíte jak jsem hodná :D ... Zítra se těšte, všechno se dozvíte. A myslím si že to bude stát za to tak se snažte moji důvěru nezklamat.

Vaše Websterka
Evča.Z

SOUTĚŽ prodloužena

2. ledna 2011 v 17:21 | Webmasterka |  Soutěže
soutěž

Kvůli vaší malé účasti v soutěži ,,HLEDÁ SE ŽENA" jsen nucena prodloužit dobu na zasílání vaši příspěvků do 31.3.2011. Prosím všechny zůčastněte se také. Jedna fotka, obrázek nebo jakýkoliv příspěvek ti může vybojovat pohádkové výhry, které budou pravděpodobně věnovány od samotného basáka kapely Coopiho:) To je podle mě výzva, co vy na to holky ? :)