Vánoční čas ve znamení MANDRAGE

21. prosince 2010 v 18:35 | Webmasterka |  NEWS
Ahoj MANDRAGERKY

Pomalu ale jistě se nám blíží Vánoce a já si troufám říct, že jste mě i kapele MANDRAGE daly ten nejkrásnější dáreček pod stromeček. Před nedávnem jsme překročili hranici 50ti registrovaných fanoušků a během tohoto týdne a víkendu se registrace rozpohybovaly ještě víc a k dnešnímu dnu čítá náš fanclub něco přes 60 registrovaných členů. Jsem za to moc ráda a říkám jen tak dále.

Také vám připomínám běžící soutěž HLEDÁ SE ŽENA. Několik málo příspěvků, fotek a obrázků mi už do této soutěže přišlo, ale pořád je to dost málo. Proto byla soutěž prodloužena do 31.1.2011 a rozhodli jsme se vás ještě více motivovat. Ceny, které v této soutěži můžete vyhrát, budou stát opravdu za to, protože (a teď se podržte) nám ceny do soutěže slíbil samotný Coopi Ano čtete správně, Coopi-basák kapely MANDRAGE. Takže to už je myslím pořádná motivace, co vy na to holky ?

Dále je tu ještě hlasování. Nezapomínejme na hlasovací ankety. Sami jsme viděli že pokud chceme a pořádně zapracujeme, dokážeme kluky vytáhnout třeba až na první místo v anketě PURUM Hudební ceny ÓČKA Tak to nepodceňujme a přispějme i do menších anket, chceme přece společnými silami dokázat, že kluci z MANDRAGE na to mají a jsou nejlepší.

Ještě bych chtěla poprosit nové členy fanclubu, kteří zde ještě nejsou tak zorientovaní. Můžete na web přispívat i svými příspěvky, jako jsou například fotky z koncertů, videa z koncertů, vaše názory na kapelu a kluky, nebo třeba fotečky s vámi a s klukama z MANDRAGE. Všechny informace najdete na webu fanclubu. Těším se na vaše příspěvky a fotky

Přeji všem krásný den a nádherné vánoční svátky plné pohody, klidu a hlavně hodně, hodně dárečků

Vaše

Webmasterka
Evča
025
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.