Prosinec 2010

Záznam z VIP zpráv

26. prosince 2010 v 10:16 | Webmasterka |  Rozhovory
Záznam z 22.12.2010 z VIP zpráv můžete shlédnout ZDE !!!

A že je na co koukat se můžete přesvědčit od 5:05 kde štáb VIP zpráv zastihl kluky a poptal se je na otázky s tématem Vánoc. Dokonce se ve videu objeví i fanoušek kapely z dálného severovýchodu:)

Kapela MANDRAGE vám přeje šťastné a veselé Vánoce + Mates zpívá koledu

24. prosince 2010 v 20:49 | Webmasterka |  NEWS


Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 9:06 | Webmasterka

Celému fanclubu kapely MANDRAGE přeji šťastné a veselé Vánoce, klidné prožití celých vánočních svátků, hromadu dárků pod stromečkem, super Silvestra a úspěšný Nový rok 2011 :))

Vaše Evča


Ke všem co si napsali svou žádost o dáreček ještě dnes přiletí Ježíšek a přinese vámi vybraný dárek do vaší e-mailové schránky:) Máte se na co těšit ;)


!!! ZMĚNA !!!

22. prosince 2010 v 19:18 | Webmasterka |  NEWS

A TEĎ NA 100% :D

OMLOUVÁM SE ZA MYSLNOU INFORMACI UVEDENOU V PONDĚLÍ, ALE TAHLE INFORMACE JE NA 1000% PRAVDIVÁ !!!

TÁÁÁKŽE >>>> 
Dnes v 19:50 na Primě bude ve VIP zprávách reportáž o MANDRAGE :)
Takže holky nažhavíme televize, zasedneme před ně s dobrotama, pohodlně se usadíme a čekáme na ty naše kluky ušaté :D Přece si je nemůžeme nechat ujít.

Vánoční čas ve znamení MANDRAGE

21. prosince 2010 v 18:35 | Webmasterka |  NEWS
Ahoj MANDRAGERKY

Pomalu ale jistě se nám blíží Vánoce a já si troufám říct, že jste mě i kapele MANDRAGE daly ten nejkrásnější dáreček pod stromeček. Před nedávnem jsme překročili hranici 50ti registrovaných fanoušků a během tohoto týdne a víkendu se registrace rozpohybovaly ještě víc a k dnešnímu dnu čítá náš fanclub něco přes 60 registrovaných členů. Jsem za to moc ráda a říkám jen tak dále.

Také vám připomínám běžící soutěž HLEDÁ SE ŽENA. Několik málo příspěvků, fotek a obrázků mi už do této soutěže přišlo, ale pořád je to dost málo. Proto byla soutěž prodloužena do 31.1.2011 a rozhodli jsme se vás ještě více motivovat. Ceny, které v této soutěži můžete vyhrát, budou stát opravdu za to, protože (a teď se podržte) nám ceny do soutěže slíbil samotný Coopi Ano čtete správně, Coopi-basák kapely MANDRAGE. Takže to už je myslím pořádná motivace, co vy na to holky ?

Dále je tu ještě hlasování. Nezapomínejme na hlasovací ankety. Sami jsme viděli že pokud chceme a pořádně zapracujeme, dokážeme kluky vytáhnout třeba až na první místo v anketě PURUM Hudební ceny ÓČKA Tak to nepodceňujme a přispějme i do menších anket, chceme přece společnými silami dokázat, že kluci z MANDRAGE na to mají a jsou nejlepší.

Ještě bych chtěla poprosit nové členy fanclubu, kteří zde ještě nejsou tak zorientovaní. Můžete na web přispívat i svými příspěvky, jako jsou například fotky z koncertů, videa z koncertů, vaše názory na kapelu a kluky, nebo třeba fotečky s vámi a s klukama z MANDRAGE. Všechny informace najdete na webu fanclubu. Těším se na vaše příspěvky a fotky

Přeji všem krásný den a nádherné vánoční svátky plné pohody, klidu a hlavně hodně, hodně dárečků

Vaše

Webmasterka
Evča
025

MANDRAGE ve VIP zprávách

20. prosince 2010 v 16:49 | Webmasterka |  NEWS


Dnes v 19:50 na Primě bude ve VIP zprávách reportáž o MANDRAGE :)
Takže holky nažhavíme televize, zasedneme před ně s dobrotama, pohodlně se usadíme a čekáme na ty naše kluky ušaté :D Přece si je nemůžeme nechat ujít.

Přijde Ježíšek

18. prosince 2010 v 14:38 | Webmasterka |  Soutěže
Za pár dní budou vánoce a jak už to vypadá budou na sněhu. Doma se line vůně cukroví, hrají koledy a plápolají svíčky, prostě ukázková vánoční atmosféra. Jistě se každý těšíte na vánoční stromeček pod kterým bude hromada dárků. A my jsme se rozhodli že Ježíšek přijde i k nám a bude nadělovat dárečky všem registrovaným členům. Tak co těšíte se ? :) Určitě to bude stát za to. Máme pro vás například mp3 písničky, rozvrhy hodin, kalendáře nebo animace s tvářemi kluků z MANDRAGE.

bolan soutěž

Informační článek

13. prosince 2010 v 17:34 | Kláruška ( zástupkyně )
Zdravím všechny "fanclubářky" Rozhodla jsem se, že vás budu po delší době chvilinku otravovat se svými nápady, poznatky a prostě tlacháním. V první řadě bych chtěla upozornit na včerejší (12.10.2010) parádní návštěvnost webu, která padla díky Coopimu, který vlastnoručně zveřejnil odkaz na webovky fanclubu na svém facebooku. Číslo, které jsem zaregistrovala já bylo něco kolem 52 online účastníků. Tímto děkuji Coopimu jak za mě, za Evču, ale i za celý náš fanclub.
Dál bych vám chtěla připomenout že soutěž HLEDÁ SE ŽENA stále pokračuje. Tak nás nezklamte, posílejte svá díla a věřte tomu, že výherkyně budou určitě spokojené. Ceny, které máme připravené se vám budou určitě velice líbit a budou mít úspěch. Přece chceme, aby jste věděli, že se pomoci a členství vážíme.
Ještě se vrátím skokem k facebooku. Pěvně věřím tomu, že skoro všechny tuhle síť používáte a jste na ní pečení vaření jako každý teenager. Proto vás ráda upozorním na existenci stránky našeho fanclubu i na FB. Budeme rádi, když se k nám přidáte i tam. Pošlete pár pozvánek přátelům a buďte aktivní. Název stránky je: Mandrage - neoficiální fanclub skupiny
Myslím si, že by jsme tam mohli domluvit i nějaký srázek, který po nápadu mojí parťačky budu zřejmě taky organizovat. Bude to nejspíš přímo ve městě kluků z Mandrage, pro ty co neví je to Plzeň :oD. Přesné datum nevím, ale nejlépe by se mi to pasovalo na nějakém z koncertů, ale když neznáme příští data ani místa, budu se muset nejspíše spolehnout na Majáles. Není to ale jisté a proto budu všechny včas informovat.
To ode mě prozatím všechno. :o))

Jak to vlastně bylo ?

13. prosince 2010 v 14:18 | Webmasterka |  Rozhovory

Co se dělo ve Zlíně ? :)

7. prosince 2010 v 19:01 | Webmasterka |  NEWS
Táákže jak už možná někteří víte, tak jsem  se v pátek 3.12.2010 zůčastnila jednoho ze společných koncertů z turne NEBEPEKLO kapel MANDRAGE a Rybičky 48. A jedním slovem říkám WAUUUU :D  Celý koncert neměl jedinou chybičku. Začínalo se až o půl hodiny později a jako první hrála předkapela NEŘEŠ. Musím přiznat nebyli špatní, ale všichni jsme se už těšili na ty naše kluky z MANDRAGE a Rybiček 48 :D Dočkali jsme se něco po deváté hodině kdy na podium vlítl Ondra a Kuba z Rybiček a za chvili po nich i Peťa v nákupním košíku který řídil Hadrák :D Po neobvyklém, ale úžasném začátku hráli asi hodinu půl a mezitím na podiu vběhl i Víťa a střihli si společnou písničku NEBEPEKLO. Poté  zazněly známé hity jako např. Emily, Ooou. Když si celé publikum vymohlo přídavek ve formě písničky Zamilovaný/nešťastná tak to byla suprová tečka za celým vystoupením Rybiček. Po několika desítkách minut a po zvukové zkoušce byli na řadě kluci z MANDRAGE :) Pořádně to rozjeli a všichni lidi nadšeně tlekali, skákali i zpívali. Jelikož jsem byla uplně u podia celý koncert jsem si pořádně užila. Nechyběly hity jako: Hledá se žena, kapky proti slzám, už mě víckrát neuvidíš, mozek, pretty woman a další. Po té se konala after party na kterou sme s kámoškou taky chvilku zůstaly a nechala jsem si všechny podepsal na paličku kterou jsem ulovila :D Bohužel k zastižení nebyl ani Víťa ani Coopi, ale zato Matyášek byl moc hodný a milý tak máme spolu krásnou roztomilou fotku :D
Evča - Webmasterka
Fotky najdete v rubrikách Fotky z akcí a Fotky s vámi :))

Vaše Webmasterka Evča ;)

Nenechali jsme se zahanbit :)

2. prosince 2010 v 22:50 | Webmasterka |  NEWS

Dokázali jsme to !!!

Kapela MANDRAGE se stala v anketě PURUM CENY ÓČKA vítěžem.

A to že jsme prostě bezvadní fanoušci, kteří kluky maximálně podporují jsme dokázali letos již podruhé :)

Poprvé to bylo rovnou na Slovensku v anketě MUSIQ 1 a teď jsme dokázali že i doma v Česku mají kluci naši neuvěřitelnou podporu :)

Já jako zástupkyně celého fanclubu chci tímto klukům pogratulovat a poděkovat všem kteří posílali hlasy, kluci i já si toho neskutečně moc vážíme a děkuji ještě jednou i jménem kluků za vaši bezvadnou podporu :)

PS: nějaká ta odměna určitě taky bude za dobré výsledky v hlasovacím maratonu ;)

001