Úpravy dokončeny

2. listopadu 2010 v 9:36 | Webmasterka |  NEWS
Možná jste všimli že poslední dobou procházel web fanclubu trošku většími úpravami. Hned první vetší změnou je nový desing. Ten starý mi už přišel  okoukaný tak jsem se rozhodla udělat nový. Trošku to tu prozářit a hlavně dát aktuální fotku na záhlaví. Doufám že se vám desing líbí a jste s ním spokojeni :)
Dalšími vychytávkami jsou nové fotogalerie. Každý člen kapely má ve své rubrice přidaný odkaz pro svou vlastní fotogalerii kde můžete zkouknout fotky jeho samého. Dále také vznikla galerie PROMO FOTEK. V této galerii můžete vidět fotky z natáčení oficiálních klipů i fotky z ateliérů určené pro prezentaci kapely. Snad se vám veškeré změny líbí pokud máte nějaké další návrhy na zlepšení webu sem s nimi. Budu jenom ráda za každý váš ohlas, připomínku, nápad nebo návrh. Společně musíme náš fanclub vytáhnout vysoko a podporovat na celé čáře kluky z kapely. Pokud se nám to podaří můžem začít uvažovat o zoficiálnění fanclubu :)

Také připomínám že běží soutěz HLEDÁ SE ŽENA kde máte možnost využít své fantazie, důvtipu a originality. Budu se těšit na vaše dílka :)
004
Veškeré dotazy, připomínky, vzkazy, nápady nebo návrhy vkládejte jako komentář zde pod článkem a nebo se obraťte přímo na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz

Krásný den
Evča.Z
Webmasterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.