Magické datum ...

10. října 2010 v 12:37 | Webmasterka |  NEWS

10.10.2010 - magické datum

Takové krásné datum. To se hned tak nevidí :) ... Tak co jakpak se máte a co celý víkend děláte ? Je totiž opravdu krásně, tedy aspoň u nás. Svítí sluníčko, zpívají ptáčci, teplota je tak akorád na krásnou podzimní procházku a celá krajina se zahaluje do všemožných pestrých a podzimních barev :) To by byl přece hřích sedět doma u PC a nudit se. Pojďte se bavit. Vezměte kámošku, přítele, pejska nebo běžte klidně sami na procházku krásnou podzimní krajinou. Takovýchto teplých a slunečných dní už zřejmě moc nebude, tak toho využijte :) .... Ještě před tím než ale uposlechnete moji radu mám na vás malou prosbičku. Obětujte pár minutek pro ty naše kluky z MANDRAGE :) Pojďte se do toho opřít a zahlasovat. Jako první připomínám anketu na slovensku http://www.musiq1.tv/index.php?site=awards&award=hlasovanie. Stačí krátká nezávazná registrace a poté už jen hlasovat pro kapelu MANDRAGE. Hlasovat v tého anketě můžete každý den, tak proč toho nevyužít a nepomoct k vytouženému cíli každý den.
Druhou anketou je http://ocko.idnes.cz/zvolte-nejlepsi-skupinu-roku-2010-da4-/oc_ceny.asp?c=A100906_124334_oc_ceny_nh. Zasílejte SMSKY ve tvaru: HCO 11 na číslo 900 11 09.
A do třetice všeho dobrého a toho nejdůležitějšího tu máme anketu http://slavikmattoni.seznam.cz/. Hlasujte pro kapelu MANDRAGE na přiložených stránkách a poté se vám objeví pětimístný kod který opíšete a zašlete jako SMS na číslo 903 09 06. Příklad : HLASUJ 123a4.

Taky vám připomínám již blížící se FANS CHAT který se bude konat 15.10.2010. Veškeré informace najdete zde http://mandrage-fanclub.blog.cz/1010/prostor-na-vase-dotazy.

Moc děkuji za všechny vaše hlasy, za nové regisrované fanoušky a hlavně za vaši podporu a podporu kapely.

Vaše Evča
Webmasterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.