Důležité informace a novinky!

20. října 2010 v 12:12 | Webmasterka |  NEWS
Ahoj vážení fanoušci kapely MANDRAGE.

Hned na začátku mám pár důležitých informací a povinností o registraci. Poslední dobou se nám velmi rozmáhá, že při registraci zašle dotyčná osoba pouze své křestní jméno, nebo křestní jméno o počáteční písmeno svého příjmení. Jelikož tuhle věc praktikují již téměř všichni noví registrovaní členové jsem nucena udělat radikální změnu. Příjmení bude při registraci povinnou položkou! Taky se obracím s prosbou na ty členy fanclubu, kteří jsou registrování pouze svým křestním jménem. Zašlete mi prosím na e-mail webmasterka-mandrage@seznam.cz celé své jméno které bude obsahovat jak křestní jméno tak i příjmení a já to v databázi opravím.
Od této doby je prostě příjmení povinou součástí registrace!


Taky jak jste si určitě všimli, nezasíláte nám datum narození, ale jen svůj věk. Nechtěli by jsme nikoho poškodit a proto vás prosíme. Pokud máte, nebo jste měli narozeniny a jste tedy o rok starší, sdělte nám to a my váš věk v databázi opravíme. Nechce uvádět chybné informace a ani nikoho poškozovat, proto ve svém vlastním zájmu si zkontrolujte v databázi zda váš věk skutečně odpovídá skutečnosti. Jinými slovy pokud už jste o rok starší tak nám to napište na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz a my vám věk v databázi velmi rádi opravíme. Pokud jsou jakékoli nejastnosti obracejte se na mě pomocí výše uvedeného mailu :)

Ale aby jste si neřekli, že dnes vás chci zatěžovat pouze technickýma a realizačníma informacema a povinnostma fanclubu, mám pro vás taky jednu skvělou novinku :) Na víkend jsem pro vás připravila jedno veliké překvapení ve formě zbrusu nové soutěže. Ale pozor! Soutěž nebude stejná nebo podobná jako soutěž minulá, ale mnohem a mnohem promakanější a daleko zajímavější. Budete muset namáhat své mozkové závity, ale taky budete muset popustit uzdu své fantazii. Ale už PSST nemůžu vám přece všechno prozradit hned. Počkejte si na víkend, přesněji na sobotní poledne. Přesně úderem 12:00 se zde soutěž objeví :) A těšte se protože máte na co :)

S přáním krásného dne
Evča.Z - webmasterka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete aby byl fanclub oficiální ?

Anoo
Nee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.