Říjen 2010

Výsledky prázdninové bleskovky

31. října 2010 v 18:40 | Webmasterka |  Soutěže
BLESKOVKA mandrage
A je to tady !!! Po spravedlivém losování vám přinášíme výsledky prázdninové bleskovky a krásné ceny :)

Nebudu vás dlouho napínat, výsledky jsou zde >>>

Malá prázdninová bleskovka

27. října 2010 v 14:41 | Webmasterka |  Soutěže
JELIKOŽ MÁME TY DLOUHO OČEKÁVANÉ PRÁZDNINY TAK SI JE UŽIJEME I TADY NA FANCLUBU :)

Mám pro vás novou, ale kratičkou soutěž :)

Odpovíte na otázku a pak už jenom čekáte zda jste byli vylosováni jako výherci :)

BLESKOVKA mandrage

1.místo MUSIQ1

25. října 2010 v 19:43 | Webmasterka |  NEWS
MANDRAGE vyhráli 1.místo v kategorii Nováčik roka v Music Awards slovenské TV MUSIQ1.
Jako zástupkyně fanclubu moc gratuluji i za všechny mé ,,svěřenkyně" a připomínám. Pomožme klukům k vítězství z anketě Óčko SKUPINA ROKU a ve Slavíkovi. Nezahálejme a posílejme hlasy. Všechny informace najdete v rubrice HLASOVÁNÍ :))


Nová soutěž - HLEDÁ SE ŽENA...

23. října 2010 v 12:00 | Webmasterka |  Soutěže

... S NEJVĚTŠÍ FANTAZÍÍ A NEJORIGINÁLNĚJŠÍM VÝTVOREM.

soutěž
Je tady slibovaná soutěž. A jelikož jsem taky slíbila že tentokát to bude pořádná bomba, tak to taky pořádná bomba bude.

Úkol je jednoduchý. Vyfoťte se s ,,MANDRAGE" . A tím nemyslím jen kluky. To by bylo dost jednoduché si je odchytit na koncertě. Když by jste chtěli soutěžit s fotkou se členama nebo členem skupiny měla by být hodně nápaditá, originální no prostě taková kterou hned tak někdo nemá. Pokud ale nemáš možnost jít na koncert as kluky se vyfotit, nezoufej! Ještě za větší originalitu a nápaditost budou považovány fotky s předměty MANDRAGE. Vyfoť se nějak zajímavě s CD, plakátem, plackou MANDRAGE, nebo třeba paličkou Matese, trsátkem Víti, Coopiho nebo Bolana které jsi ukořistila na koncíku. Taky se můžeš vyfotit s fotkou, nebo papírem s podpisy od kluků, nebo dokonce nafoť ogirinálně svou ruku plnou podpisů.
Zkrátka fantazii se meze nekladou a já budu moc ráda když mi budou chodit opravdu zajímavé kousky. Je jen na vás co výjmečného vymyslíte aby jste tím ukouzlili porotu které bude o výherci nebo výherkyni rozhodovat.

A teď něco málo k pravidlům.
  • Soutěž potvá od 23.října do 31.3.2011. Ten den se zde objeví výsledky a výherci soutěže.
  • Souteže se smí účastnit pouze registrovaní členové! Pokud nejsi zaregistrovaný/á nezoufej a v rubrice STAŇ SE FANOUŠKEM to můžeš napravit, přidat se mezi nás a soutěžit.
  • Zaslané fotky musí být originály tz. že jste je pořídili vy a nestáhli jste je někde z internetu a vydáváte je za vlastní! Přijdeme na to !
  • Foteček můžete posílat kolik jen budete chtít. Čím víc tí líp a tím větší šance výhry.
  • Fotky nebudou v průběhu soutěže nikde zveřejněny, ale zveřejníme až ty výherní.
  • Oceněny budou první tři místa.
  • Svá dílka posílejte na e-mail webmasterka-mandrage@seznam.cz a nezapomeňte připsat své jméno, přezdívku a ID číslo, které jste dostali při registraci. Bez těchto údajů nemůže být výtvor zařazen do soutěže!
  • Výhry si ještě nechám pro sebe, bude to takové moje malé tajemství :)
Budu se mooooc těšit na vaše výtvory, dílka a fotečky. Určitě se s tímto úkolem pěkně poperete. Já vám všem držím palečky a věřím vám :)

Vaše Evča.Z
Webmasterka

Zpříjemnění času plného očekávání :)

22. října 2010 v 12:00 | Webmasterka |  NEWS
Aneb, aby jste si neřekli že vás jenom napínám, trápím a nechci nic prozradit, mám pro vás pár videí, které vám ten čas čekání na soutěž zpříjemní :) ... Přesně za 24 hodin (podívejte se na čas zveřejnění článku) se zde, na stránkách fanclubu kapely MANDRAGE objeví zbrusu nová soutěž, která bude určitě stát za to! Nepůjde pouze o jednoduchou formu soutěže, ale tentokrát budete muset namáhat své hlavinky a hlavně mít hodně fantazie, představivosti a nápadů, což ve vašem případě není vůbec žádný problém a se zadáním soutěže se určitě hravě poperete.
Tady jsou slíbená videa. Snad se budou líbit :)

První je cover Pretty Woman. Je to Live záznam z festivalu Votvírák :)


Fanclub má i svůj PLAKÁT

21. října 2010 v 10:00 | Webmasterka |  NEWS
MANDRAGE plakát www.mandrage-fanclub.blog.cz
Asi jste si všimli že poslední dobou prochází stránky fanclubu MANDRAGE malými úpravami ve formě nových podsekcí, zlepšením rubriky, přidáváním fotek. A proto pro vás mám v tomto směru hned tři překvapení. Přímo nad tímto článkem vidíte první překvapení. Ano jedná se o plakát fanclubu kapely MANDRAGE, který bude prezentovat náš fanclub a také doufám že nám zařídí vyšší popularitu. Po vás chci jediné. Plakát bude k ničemu pokud se nikam nedostane. Dejte si ho prosím na svůj FACEBOOK, ukažte ho kamarádkám nebo jakkoliv plakát zveřejňujte. Doufám že tímto způsobem získáme řadu dalších registrovaných členů a zajistíme tím větší popularitu fanclubu i samotné kapele MANDRAGE.
Druhé překvapení je nová soutež která odstartuje již tuto sobotu ve 12:00. Více o soutěži ZDE.
A třetí překvapení si ještě nechám pro sebe. To by potom nebylo překvapení kdybych vám ho teď pověděla. Každopádně se máte na co těšit, tak se těšte :)

Evča.Z
Webmasterka

Důležité informace a novinky!

20. října 2010 v 12:12 | Webmasterka |  NEWS
Ahoj vážení fanoušci kapely MANDRAGE.

Hned na začátku mám pár důležitých informací a povinností o registraci. Poslední dobou se nám velmi rozmáhá, že při registraci zašle dotyčná osoba pouze své křestní jméno, nebo křestní jméno o počáteční písmeno svého příjmení. Jelikož tuhle věc praktikují již téměř všichni noví registrovaní členové jsem nucena udělat radikální změnu. Příjmení bude při registraci povinnou položkou! Taky se obracím s prosbou na ty členy fanclubu, kteří jsou registrování pouze svým křestním jménem. Zašlete mi prosím na e-mail webmasterka-mandrage@seznam.cz celé své jméno které bude obsahovat jak křestní jméno tak i příjmení a já to v databázi opravím.
Od této doby je prostě příjmení povinou součástí registrace!


Taky jak jste si určitě všimli, nezasíláte nám datum narození, ale jen svůj věk. Nechtěli by jsme nikoho poškodit a proto vás prosíme. Pokud máte, nebo jste měli narozeniny a jste tedy o rok starší, sdělte nám to a my váš věk v databázi opravíme. Nechce uvádět chybné informace a ani nikoho poškozovat, proto ve svém vlastním zájmu si zkontrolujte v databázi zda váš věk skutečně odpovídá skutečnosti. Jinými slovy pokud už jste o rok starší tak nám to napište na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz a my vám věk v databázi velmi rádi opravíme. Pokud jsou jakékoli nejastnosti obracejte se na mě pomocí výše uvedeného mailu :)

Ale aby jste si neřekli, že dnes vás chci zatěžovat pouze technickýma a realizačníma informacema a povinnostma fanclubu, mám pro vás taky jednu skvělou novinku :) Na víkend jsem pro vás připravila jedno veliké překvapení ve formě zbrusu nové soutěže. Ale pozor! Soutěž nebude stejná nebo podobná jako soutěž minulá, ale mnohem a mnohem promakanější a daleko zajímavější. Budete muset namáhat své mozkové závity, ale taky budete muset popustit uzdu své fantazii. Ale už PSST nemůžu vám přece všechno prozradit hned. Počkejte si na víkend, přesněji na sobotní poledne. Přesně úderem 12:00 se zde soutěž objeví :) A těšte se protože máte na co :)

S přáním krásného dne
Evča.Z - webmasterka

metalopolis.net

19. října 2010 v 17:01 | Webmasterka |  Rozhovory
Datum rozhovoru: 22.1.2008
ze stránky: www.metalopolis.net

Pepa Bolan (MANDRAGE) - V popu nacházím stále více feromonů
Je to více jak dva roky, co proběhl minulý rozhovor. Od té doby utekla spousta vody a ledacos se změnilo - hlavně tedy asi to, že jste natočili debutové album, a to hned pod vydavatelstvím Universal. Jak vlastně bylo toto partnerství navázáno, co všechno musí kapela udělat, aby se dostala pod major label?
Co všechno je trochu divný označení. Kapela musí být pro vydavatele samozřejmě něčím zajímavá. My jsme dostali smlouvu na základě demonahrávky. Pánové z Universalu si nás také byli poslechnout na pár koncertech, protože když kapela neumí na živo podat kvalitní výkon, je to špatný. Takže asi tak, nic zvláštního, normální partizánská cesta z hospody do světa showbusinessu (smích).
Pepa BolanTakže jste "jen" poslali demáč a oni se ozvali?
Jasně, ale nebylo to zas tak jednoduchý, jak popisuju, proběhla spousta asi potřebných procedur a než se ta smlouva nakonec podepsala, trvalo to skoro půl roku. Universal zase nejsou takoví střelci, aby si dovolili podepsat v pondělí s někým, koho najdou v pátek večer na ulici, což je možná někdy škoda, ale to už je na sofistikovanější debatu, protože když to vezmu kolem a kolem, tak nás vlastně na ulici našli…


Mozek

16. října 2010 v 13:50 | Webmasterka |  Texty

Do tvý hlavy já objevil jsem zvonek
Tak zvoním, čekám, a objeví se mozek
Vesele říká: Nikdo není doma
Já jsem si jistej, že zkusíme to znova

Místo tmy je venku šero

16. října 2010 v 13:47 | Webmasterka |  Texty

Místo tmy je venku šero
Oči otvírám
Pomalu vstávám, jdu se projít
Nevím, kam dojdu a co udělám

Nežijem na poušti

16. října 2010 v 13:46 | Webmasterka |  Texty

Vypořádal jsem se s nevěrou
Teď miluju jen sebe
Stín, co jsem táhnul za sebou
Zmizel
A já mám spoustu času na plýtvání
Zase mám, mám pro koho žít

Bezejmenný dav

16. října 2010 v 13:42 | Webmasterka |  Texty

Dav
Ten bezejmenný dav
Změť hlasů, pohledů
Neznámé bytosti, jež popsat nesvedu

Andělem

16. října 2010 v 13:37 | Webmasterka |  Texty

Normální den zas na mě čeká
Zastavím jen, když mi udržíš křídla
Otevřu oči, kouknu se na tebe
Ty na mě skočíš, vlezeš do postele

Normální den zas na mě čeká
Roztáhnu paže, letím tam, kam chci já

Mám zkrátka život, jaký jsem vždycky chtěl
Jakýkoliv problém hravě vyřešen
Odmalička stojím čelem postaven
Mám život, jaký mi byl právem přidělen
Lítám si vesmírem, jsem andělem

Normální den zas na mě čeká
V kapse mám plán, jak políbit slunce
Postavím břehy, odkryju závěje
Opravím mosty, bude to naděje

Normální den zas na mě čeká
Ať budu kdekoliv, tak vím, že na mě čekáš

Mám zkrátka život, jaký jsem vždycky chtěl
Jakýkoliv problém hravě vyřešen
Odmalička stojím čelem postaven
Mám život, jaký mi byl právem přidělen
Lítám si vesmírem, jsem andělem
Andělem

Mám zkrátka život, jaký jsem vždycky chtěl
Jakýkoliv problém hravě vyřešen
Odmalička stojím čelem postaven
Mám život, jaký mi byl právem přidělen
Lítám si vesmírem, jsem andělem
Andělem

Jsem tu sám

16. října 2010 v 13:35 | Webmasterka |  Texty

Až přijdu domů ke svýmu stolu
Jen tak si tančím, sám sobě mlčím
Kouknu se z okna, obvykle potkám
Tisíce mil a žádný přístav

Píseň z Marsu

16. října 2010 v 13:31 | Webmasterka |  Texty

Tak pojďme všichni co jsme tady
Ruky hore, na obloze tančí naše hlavy
Vesmírnou stezku hledej, snad nejsi úplně levej
Loučím se s Bohem, honem, spěchej

Potichu

16. října 2010 v 13:29 | Webmasterka |  Texty

Půjdeme potichu
Jen tak, abychom nerušili
Ale potichu
Neboj, já se tady vyznám
Ale potichu
Tak mi podej, podej ruku
Ale potichu
Jen tak, abychom byli spolu

Pasažér

16. října 2010 v 13:24 | Webmasterka |  Texty

Sedím u okna v tramvaji a nemám žádnou jistotu
O svém postavení v tomhle životu
A ani trochu nevím a ani trochu nesvedu
Činit si nároky na cokoli a v jakémkoli ohledu
A ani neobhájím to, proč sedím v týhle tramvaji
Nejradši tady jedu tak trochu potají

Breakdown

16. října 2010 v 13:14 | Webmasterka |  Texty

Byli jsme malý Desperados
Muchachos a Eldorados
Pacifisti za modrý ráno
I ta největší láska je pes
Směšná jako balada z nouze
Štěstí je jenom a pouze
Udržet rovnováhu v posteli
Když mi to tělo dovolí
Hlava mě bolí, plíce pálí a nemůžu spát

U dna

16. října 2010 v 13:10 | Webmasterka |  Texty

Hledaná jsou ústa
Ztracené jsou dlaně
Hledaná jsou marně
Na dně tma je hustá
Láska prostá není
Není jako jiné
Na dně nespočine
Hlas její zde ustal