Víťa Starý : Bez kluků z kapely nedá ani ránu!

4. září 2010 v 11:38 | Webmasterka |  Články
Slovy šetří, stejně jako úsměvy - to vše je totiž součástí jeho image. I ta může mít své kouzlo... Přinejmenším oceňujeme, že se na nás Víťa při focení občas usmál a poskytl nám i krátký rozhovor!

Víťa Starý

Kolem plzeňské kapely Mandrage je teď spousta novinek. Po úspěchu pilotního singlu Hledá se žena ze stejnojmenného alba do rádií přichází další song s názvem Už mě víckrát neuvidíš. K němu kluci natočili i videoklip za účasti fanoušků. Co vlastně znamená název kapely
Mandrage?

"To sami netušíme, nazval nás tak chlápek, co uváděl náš první koncert a od té doby se tak jmenujeme," vysvětluje dvacetiletý frontman. "Každý si pod tím může představovat něco jiného." Hned ze začátku roku se Mandrage chystají na speciální turné s kapelou Rybičky 48, které bude netradičně probíhat v dětských výchovných ústavech po celé republice.

Kluci si ani na chvíli nevydechnou a od března už vyrážejí koncertovat společně s Divokým Billem. A nejdůležitější informace na závěr: v rámci turné Hledá se žena se bude hledat žena právě pro Víťu! Celá akce je zahalena tajemstvím, kluci zatím nechtěli prozradit podrobnosti. Na koncertě se dozvíš víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.