Trocha odpočinku ...

4. září 2010 v 12:06 | Webmasterka
.... aneb omlouvám se, ale nestíhala jsem :(

Opravdu tento týden byl pro mě hektický že jsem téměř nic nestíhala, proto jsem to trušku zanedbávala i tady. Teď to ale hodlám pořádně odčinit.
V sobotu je konal první chat. Bohužel byl přeložen z pátku na sobotu, ale byla jsem překvapena že se nás tam sešlo tolik :) Moc děkuju všem za účast.
Taky ale bohužel musím konstatovat, že se náš fanclub vůbec nerozrůstá a to mě dost mrzí. Děláme to přece pro kluky, chceme je podpořit ne ? a čím nás bude víc tím to bude lepší a budeme mít větší šanci stát se fanclubem oficiálním, pořádat srazy fanoušků, jezdit společně na koncerty, pořádat souteže a spoustu další aktivit.
Proto vás prosím pomožte mi. Snažím se jak jen můžu aby se o našem fancubu vědělo, ale jak je vidět asi to nestačí. Zkuste říct o našich stránečkách, kámoškám, hodit reklamu na FB. Vždyt existuje spousta propagačních aktivit. Moc vám děkuji za pomoc. Bohužel ale nepřibývají ani nové článečky do rubrik do kterých můžete přispívat i sami a to do rubriky ŘEKLI O NICH .. a REPORTY Z AKCÍ .. Prosím vás, pokud jsi navštívila koncert MANDRAGE poděl se s náma o své zážitky a pošli nám třeba jen krátký reportík o tom jak to na akci probíhalo, jaká byla atmosféra a jak kluci zvládli koncík :) ... Nebo napiš co si o skupině myslíš, od kdy je posloucháš, čím tě okouzlili a proč zrovna MANDRAGE. Budu se těšit na všechny nové členy, nové příspěvky do rubrik i nové fotečky z akcí a fotky s vámi fanoušky.

S pozdravem

Webmasterka Evča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.