Září 2010

Mandrage a Rybičky 48 vyrážejí na turné

30. září 2010 v 18:44 | Webmasterka |  NEWS
...

Mandrage a Rybičky 48 vyrážejí na turné


Dnes startuje podzimní společné turné skupin Mandrage a Rybičky 48 - NEBEPEKLO TOUR. Oficiální start proběhne v rámci zahajovacího koncertu v Brně ve čtvrtek 30. 9. v Metro Music Clubu.
Rybičky 48 si pro své fanoušky a fanynky přichystaly zbrusu nový hit, který má stejnojmenný název jako samotné turné, a to - NEBEPEKLO. V této písni hostují i muzikanti z Mandrage, nominovaní na kapelu roku na nejsledovanějším hudebním kanálu v Čechách TV Óčko. Plzeňáci představí nejen mega hit Hledá se žena, ale i novou verzi hitu od Roye Orbisona - Pretty Woman.

Během turné obě kapely navštíví jak česká, ale i moravská města a nezapomenou se podívat i na Slovensko, kde 8.10 vystoupí v bratislavském klubu Randall.
Během turné se můžeme těšit i na speciální koncerty. Příkladem je koncert 15.10. v Kolíně, kde skupina Rybičky 48 oslaví svůj pětistý koncert a při této příležitosti se mezi gratulanty kromě Mandrage objeví i populární skupina UDG a hosté z kapel Visací zámek, Divokej Bill, či německých Green Frog Feet. Na této akci proběhne zároveň křest videoklipu titulní písně NEBEPEKLO.

Mandrage chystají speciální koncertní set na 28. října, kdy se představí před domácím publikem v plzeňské Šeříkovce v rámci projektu Rock in Plzeň.

Nádech výjimečnosti bude mít i pražský koncert, konaný 6. prosince v Lucerna Music Baru, zde by měly obě kapely odehrát speciální vánoční koncertní set.

30.09.2010 BRNO, Metro Music Club - Start turné
08.10.2010 BRATISLAVA (SK)
09.10.2010 FRÝDEK MÍSTEK
15.10.2010 KOLÍN, Staré Lázně - 500. koncert skupiny Rybičky 48
16.10.2010 LUKA NAD JIHLAVOU
28.10.2010 PLZEŇ (Šeříkovka) ROCK IN PLZEŇ
29.10.2010 TÁBOR
05.11.2010 TEPLICE - BROZÁNKY
06.11.2010 VARNSDORF
13.11.2010 STAŇKOV U PLZNĚ
19.11.2010 RADNICE
20.11.2010 CHLUMEC NAD CIDLINOU
26.11.2010 HAVLÍČKŮV BROD
27.11.2010 JABLONEC NAD NISOU
03.12.2010 ZLÍN
06.12.2010 PRAHA
09.12.2010 OSTRAVA
10.12.2010 ŠUMPERK
11.12.2010 BOSKOVICE
18.12.2010 JILEMNICE
25.12.2010 KUTNÁ HORA
Více o turné naleznete na www.mandrage.cza www.rybicky48.cz

Výherkyní první soutěže se stává ....

28. září 2010 v 20:00 | Webmasterka |  Soutěže

Dne 28.září.2010 přesně v 19:15 hodin byla při tónech písničky ,,HLEDÁ SE ŽENA" vylosována výherkyně historicky první soutěže na našem fanclubu.

souěž

Nebudu vás dlouho napínat a oznamuji vám že výherkyní se stává ......

TEREZA PATOVÁ

Terezce moc gratuluji a ostatním zůčastněným děkuji za vaši účast která byla nad moje očekávání opravdu hojná. Nezoufejte, můžete zkusit štěstí v další soutěži která vás čeká ... zanedlouho :)

Výhra ( balíček 10ti mp3 písniček od kapely MANDRAGE ) bude zaslána během zítřejšího dne přímo výherkyni na e-mail :) Překvapení které jsem slibovala bude přiloženo k mailíku ... pokud chcete vědět co to vlastně bylo zkuste se zítra zeptat Terky třeba vám to řekne ;)

Ještě jednou děkuji všem za účast a budu se těšit na další soutěž kterou pro vás chystám již velmi brzy :)

Evča.Z
Webmasterka


Náš fanclub má i své video !

28. září 2010 v 14:28 | Webmasterka |  NEWS

Pro větší popularitu a reklamu fanclubu jsem se rozhodla udělat video které bude web, fanclub i kapelu propagovat. Takový je výsledek. Líbí se vám video ? :)

Co takhle být oficiální ?....Máme na to ?

27. září 2010 v 13:18 | Webmasterka

Co na to říkáte? Pro založení oficiálního fanclubu budeme ovšem potřebovat mnohem víc. Více fanoušků, více příspěvků a hlavně musí o nás vědět kluci z kapely! Chceme založit oficiální fanclub a mít tak možnost stát se jeho členem, využívat veškerých fanclubáckých výhod, prostě a jednoduše...rozjet to "ve velkém stylu" :-)

!!!Potřebujeme Vaší pomoc!!!

- co byste od oficiálního fanclubu čekali?

- webové stránky by jste chtěli nechat aktuální či vyrobit zbrusu nové, modernější, na nové oficiálnější adrese ? (design, barvy na webu...)

- byli byste ochotní platit roční příspěvek při registraci do fanclubu, díky které byste měli výhody oproti nezaregistrovaným fans? (vstupy do všech sekcí webu,  možnost zúčastnění se soutěží, oficiální kartička klubu, slevy na koncertech, vstupy zdarma, fanclubácké tričko, pravidelný mailing...)

- jaké výhody by mělo podle Vás členství ve fanclubu ještě přinášet?


Zajímá nás Váš názor! Diskutujte zde a pište na webmasterka-mandrage@seznam.cz pod heslem: "Oficiální fanclub"

Historicky první soutěž fanclubu !!!

25. září 2010 v 19:00 | Webmasterka |  Soutěže

!!! KONEC SOUTĚŽE !!! - na odpovědi zaslané po 19:00 hodině nebude brán zřetel

soutěž
!!!!JE TADY ÚPLNĚ PRVNÍ SOUTĚŽ NA NAŠEM FANCLUBU!!!!

Pravidla jsou jednoduchá. Odpověž na otázky a správné odpovědi pošli na e-mail webmasterka-mandrage@seznam.cz . Není to žádná věda! Stačí napsat pouze číslo otázky a písmeno odpovědi. Nezapomeňte na své jméno a přezdívku a pro jistotu připište i mail.

Ze správně zaslaných odpovědí vylosujeme jednu a ta bude oceněna cenou o které si myslíme že by vás mohla potěšit. Jedná se o balíček mp3 MANDRAGE. Balíček bude obsahovat 10 písniček od kapely MANDRAGE v mp3 formátu. A POZOR ! aby to nebylo málo máme pro výherce taky ještě jedno překvapení, ale co to bude to si necháme pro sebe. Rozhodně ale je o co soutěžit:)

Soutěž probíhá od soboty 19:00 do úterý 19:00

POUZE PRO ČLENY FANCLUBU!!! POKUD SE CHCEŠ SOUTEŽE ZÚČASTNIT ZAREGISTRUJ SE A STAŇ SE ČLENEM FANCLUBU :)

Soutěžní otázky:

1.) Jak se jmenovalo DEMO které MADRAGE natočili a tím odstartovali svou velkou kariéru?
    
     a.) Přišli jsme si pro vaše děti
     b.) Hledá se žena
     c.) Říkala, že ji trápí cosi

2.) Které dámě patří nohy na již zmíněném DEMU ?

     a.) Neznámé modelce
     b.) Bolanově ženě
     c.) Matesově přítelkyni

3.) Kdo nazpíval písničku Digitální děti?

     a.) Bolan
     b.) Víťa
     c.) Mates

Otázka na tělo

20. září 2010 v 19:43 | Webmasterka |  NEWS
Využila jsem možnosti a zeptala se pomocí časopisu ROCK&POP kluků z MANDRAGE na jednu jedinou otázku. Takto zněla a taková byla jejich odpoveď:
otázka
otázka II.
Co myslíte vy ? Jsme fanclub který nejeví známky života nebo by měl v nejbližší době zaniknout ? Myslím si že už se nám pomalu začíná dařit i s počtem fanoušků který nedávno překročil hranici 30ti registrovaných uživatelů. Podle mě fanclub šlape dobře. Co myslíte vy ? Líbil by se taky kluků a podpořili by nás ? :)

Evča.Z
Webmasterka


galaxie.name

17. září 2010 v 17:22 | Webmasterka |  Rozhovory

Datum rozhovoru: 2.8.2008
Ze stránky : www.galaxie.name

Rozhovor s kapelou Mandrage

Kapela Mandrage se objevuje na různých festivalech a my o ní téměř nic nevíme - co na sebe práskli?

Hlasovací maraton

14. září 2010 v 19:50 | Webmasterka |  NEWS
MANDRAGE

Připomínám důležité hlasování. Vaše hlasy rozhodují!!! Pomož i ty !!!
Momentálně je možné hlasovat pro kapelu MANDRAGE oficiálně ve dvou soutěžích. Oficiálně nominováni byly: na skupinu roku 2010 v anketě hudební ceny ÓČKA.  Také díky nám fanouškům postoupili v anketě MUSIQ1 v kategorii Nováček roku mezi tři nejlepší. A to je přece paráda, jelikož se jedná o slovenskou soutěž můžeme si jen gratulovat a teď už to jen dotáhnout do konce a pomoct klukům až na to krásné první místo. Proto se musíme pořádně snažit a pilně hlasovat v obou dvou anketách.
Informace o hlasování do hudebních cen óčka ZDE, hlasovat v anketě MUSIQ1 můžete TADY.
Tak pojdme na to, rozjeďme to a ukažme všem že MANDRAGE jsou NEJ !!!


Pomalu, ale jistě nabíráme tempo.

12. září 2010 v 15:12 | Webmasterka |  NEWS
Jsem opravdu moc ráda že se fanclub pomalu, ale jistě rozjíždí. Věděla jsem že začátky budou težké, ale díky vám všem kteří mi pomáháte ať už svým přihlášením, příspěvky, fotkama nebo nápadama mi dodáváte sílu a optimismus do žil a já věřím že pokud to tak pude dál budou mít kluci od nás pořádnou podporu a dozví se o našem fanclubu.

Prosím všechny o vyjádření !!!

Postupně se přihlašují noví fanoušci za což jsem moc ráda a už jen pár lidiček a překonáme další hranici třiceti registrovaných fanoušků. Taky mi chodí fotečky z akcí, fotky vás s klukama i nové příspěvky do rubriky ŘEKLI O NICH ... Moc vám za tohle všechno děkuju.
Ráda bych vám taky oznámila že je naplánovaný další chat a to 24.9.2010 od 19:00 do 20:00. Plánované chaty se budou konat vždy poslední pátek v měsíci od 19:00 do 20:00 hodin. Heslo k chatu jste siž dostali mailem. Noví fanoušci kteří ho nedostali a chcou se chatu zůčastnit napište mi prosím sem do komentářů svůj mail a přezdívku a nebo rovnou na mailík webmasterka-mandrage@seznam.cz a já vám mail s heslem obratem pošlu :)
Taky bych se vás chtěla zeptat jaký máte názor na tento webík a fanclub. Chybí vám zde něco, nelíbí se vám desing, nebo chtěli by jste zde něco změnit? Napište do komentářů nebo na mailík webmasterka-mandrage@seznam.cz a já se vám pokusím pokud to bude v mých silách vyhovět. Ještě se chci zeptat na desing. Líbí se vám nebo ho mám změnit ? Předem děkuji za nápady, připomínky a vaše názory.
Chci vám taky připomenout že již vyšel časopis ROCK&POP kde kluci z kapely MANDRAGE odpovídali na vaše dotazy které jste měli možnost jim položit. Bohužel nemůžu časopis nikde najít, což mě dost mrzí a tak se na vás obracím s prosbičkou. Nemáte někdo náhodou poslední číslo časáku ROCK&POP doma ? Byla bych moc ráda kdyby jste někdo oskenovali rozhovor s klukama a jejich odpovědi na naše otázkya poslali mi ho na mail. Pokusím se časopis ještě sehnat, ale témeř nikde ho nemají :( Děkuji předem

Takže budu se těšit na další nové registrované fanoušky, nové fotky a příspěvky a hlavně na vaše nápady a názory. Děkuji :)

Evča.Z
Webmasterka

MANDRAGE nominováni na skupinu roku 2010 v anketě hudební ceny Óčka

10. září 2010 v 16:02 | Webmasterka |  Články
Mandrage byli nominováni na skupinu roku 2010.


Hudební televize Óčko vyhlásila tento týden nominace na hudební ceny pro rok 2010 a v kategorii skupina roku byla nominovaná právě plzeňská partička Mandrage.
Anketa byla odstartována 6. září a pro skupinu Mandrage můžete hlasovat
celých 8 týdnů. Informace o hlasování pro Mandrage naleznete na stránkách http://ocko.idnes.cz/ Kód kapely pro hlasování je 11.Kdo z nominovaných vyhraje, se ukáže v přímém přenosu, který se uskuteční 2. prosince v Incheba Aréně v Praze.


Skupina Mandrage se nyní připravuje na společné podzimní turné s kapelou Rybičky 48, při kterém navštíví nejenom česká, ale i moravská města a na své fanoušky nezapomene ani na Slovensku, kde jí čeká koncert v Bratislavě.


Oficiální start podzimního turné bude 30.9. v Metro Music Clubu v Brně.Purum Hudební ceny Óčka 2010 - hlasuj

Trocha odpočinku ...

4. září 2010 v 12:06 | Webmasterka
.... aneb omlouvám se, ale nestíhala jsem :(

Opravdu tento týden byl pro mě hektický že jsem téměř nic nestíhala, proto jsem to trušku zanedbávala i tady. Teď to ale hodlám pořádně odčinit.
V sobotu je konal první chat. Bohužel byl přeložen z pátku na sobotu, ale byla jsem překvapena že se nás tam sešlo tolik :) Moc děkuju všem za účast.
Taky ale bohužel musím konstatovat, že se náš fanclub vůbec nerozrůstá a to mě dost mrzí. Děláme to přece pro kluky, chceme je podpořit ne ? a čím nás bude víc tím to bude lepší a budeme mít větší šanci stát se fanclubem oficiálním, pořádat srazy fanoušků, jezdit společně na koncerty, pořádat souteže a spoustu další aktivit.
Proto vás prosím pomožte mi. Snažím se jak jen můžu aby se o našem fancubu vědělo, ale jak je vidět asi to nestačí. Zkuste říct o našich stránečkách, kámoškám, hodit reklamu na FB. Vždyt existuje spousta propagačních aktivit. Moc vám děkuji za pomoc. Bohužel ale nepřibývají ani nové článečky do rubrik do kterých můžete přispívat i sami a to do rubriky ŘEKLI O NICH .. a REPORTY Z AKCÍ .. Prosím vás, pokud jsi navštívila koncert MANDRAGE poděl se s náma o své zážitky a pošli nám třeba jen krátký reportík o tom jak to na akci probíhalo, jaká byla atmosféra a jak kluci zvládli koncík :) ... Nebo napiš co si o skupině myslíš, od kdy je posloucháš, čím tě okouzlili a proč zrovna MANDRAGE. Budu se těšit na všechny nové členy, nové příspěvky do rubrik i nové fotečky z akcí a fotky s vámi fanoušky.

S pozdravem

Webmasterka Evča

Víťa Starý : Bez kluků z kapely nedá ani ránu!

4. září 2010 v 11:38 | Webmasterka |  Články
Slovy šetří, stejně jako úsměvy - to vše je totiž součástí jeho image. I ta může mít své kouzlo... Přinejmenším oceňujeme, že se na nás Víťa při focení občas usmál a poskytl nám i krátký rozhovor!

Víťa Starý