Srpen 2010

Plánovaný chat z provozních důvodů přesunut na dnešní večer

28. srpna 2010 v 11:08 | Webmasterka |  NEWS

Hned na začátku se vám musím mooc omluvit. Včerejší chat se nekonal jelikož jsem vám nestihla zaslat hesla pro přístup do chatu. Tento týden byl pro mě hektický a proto jsem vůbec nestíhala. Ještě jednou se vám proto omlouvám. Rozhodně to chci ale napravit a proto jsem chat odložila pouze o jeden den. Hesla už jsou rozeslaná. Ti co jsou oficiálně registrovaní tak už dostali mailíkem heslo pro přístup do chatu. Pokud někdo náhodou mail s heslem nedostal tak se mi ozvěte na mail webmasterka-mandrage@seznam.cz a já vám obratem heslo pošlu ;) .... Takže chat se tedy oficiálně koná dnes 28.8.2010 od 19:00 do 20:00 na 100% ... Doufám že vám nový termín vyhovuje a zůčastníte se v hojném počtu. Určitě si luxusně popovídáme o kapele i samotných klucích :) ..

Moc se na vás těším a ještě jednou se omlovám :)*

webmasterka Evča

Bravo TV s MANDRAGE už i na netu

25. srpna 2010 v 9:48 | Webmasterka


Hot news

22. srpna 2010 v 10:10 | Webmasterka |  NEWS


Takže ANO. Je to tady. Překročili jsme další hranici. Momentálně máme 20 registrovaných členů. SUPER. Jsem moc ráda že se registrujete a doufám že nás bude už jen a jen přibývat :) ... Zároveň mám pro vás takovou malou odměnu pro těch krásných 20 lidiček.
Řešili jsme plánovaný chat. Vaše názory byli pouze kladné a většinou by jste chtěli chat uskutečnit v pátek nebo sobotu večer. V sobotu bohužel nemůže, jedu do Brna na koncert a vrátím se až v noci, ale v tom případě nic nebrání tomu rozjet celý luxusní chat v pátek. Říkala jsem si že nejlepším časem by bylo asi od 19:00 do 20:00. Je to večer a nebude to nikoho omezovat v hlavním televizním programu :) ...Co vy na to ?
PRO NEREGISTROVANÉ FANOUŠKY. Pokud se chcete chatu také zůčastnit máte možnost. Jelikož chat je na heslo a heslo dostanou mailem pouze registrovaní fanoušci, musíte se zaregistrovat mezi nás. Po té obdržíte mailíkem heslo pro volný vstup do chatu ;)
Informační mailík s heslem a pokyny obdržíte během pár dní ;)Fotky z akcí

20. srpna 2010 v 17:25 | Webmasterka
Nestihla jsi koncert MANDRAGE na který jsi chtěla jít. Mrzí tě to. Nezoufej ! Holky které se koncertu zůčastnily nelenily a pořídily hezkou řádku foteček :) Proto se můžeš kouknou jak to na akci vypadalo. Přejeme příjemné pokoukáníčko :)


Co by jste řekli .....

19. srpna 2010 v 9:59 | Webmasterka |  NEWS

.... kdyby jsme uspořádali první plánovaný chat ?

Věděli jsme že to přijde, ale kdy? To bylo ve hvězdách. Popravdě řečeno plánovala jsem že udělám první chat až se to tady trošku rozjede a ono se rozjelo. Proto se vás ptám!

Chcete celou hodinu chatovat o kapele MANDRAGE na našem chatu ?

Pokud ano napište do komentářů svůj názor. Taky zkuste navrhnout den a hodinu kdy by se měl chat uskutečnit :)
A jelikož bude určitě víc návrhů tak to uděláme pomocí krátké ankety. Jak? To ještě uvidíte :)
ALE POZOR!!! Jelikož chat je na zamčený a k přístupu do chatu budete potřebovat heslo uděláme to následovně. Všichni registrovaní fanoušci dostanou mailíkem heslo s krátkým dopisem kde se všechno vysvětlí :) ... Ti co zaregistrovaní nejsou a chtěli by se chatu zůčastnit mají možnost se kdykoli registrovat a stát je ,,jedním z nás" a využívat veškerá privilegia jako je například volný přístup ke všem plánovaným chatům :)

Už se těším na vaše návrhy :)

Evča

ocko.stream.cz

17. srpna 2010 v 11:01 | Webmasterka |  Rozhovory
Datum rozhovoru: 26.7.2010
Na stránce: www.ocko.stream.cz

Rocková Lipnice + další kapely


lacultura.cz

16. srpna 2010 v 10:54 | Webmasterka |  Rozhovory
Datum rozhovoru: 13.3.2010
Na stránce: www.lacultura.cz


Náš největší koníček je Mandrage

To svorně tvrdí celé osazenstvo rockové kapely, jež poslední dobou získává na popularitě. Nejen o tom, co kluci dělají kromě hraní, a jak by podle nich měla vypadat ta NEJ ŽENA, se dozvíte v rozhovoru s plzeňskou kapelou Mandrage, která minulý pátek koncertem v pražských Kbelích zahájila svou HLEDÁ SE ŽENA TOUR. Skupina ve složení Pepa Bolan, Coopi, Víťa Starý a Mates Vorda už má za sebou pár let společného hraní. Na svém kontě má vítězství v kategorii rock v Hudebních cenách Óčka 2009 a 3. místo v kategorii Objev roku na Hudebních cenách Žebřík 2009.

Mandrage opět v BRAVO TV

15. srpna 2010 v 15:02 | Webmasterka |  NEWS

Už jednou v BRAVO TV byli teď sem zavítají zase. Video z minulého vysílání najdeš pod článkem. Ale pozor! Ve čtvrtek v 16:30 všichni povinně u TV a žhavíme kanál Óčko kde se zrovna v tu dobu vysílá BRAVO TV a na programu jsou právě kluci z MANDRAGE. To si přece nemůžeme nechat ujít.  Minule Viťa s Matesem luxusně perlili. Jestli ve čtvrtek se vysílání zůčastná celé osazenskto skupiny nebo opět jenom její část to se teprve uvidí ale každopádně to bude stát za to, protože pokud se kluci rozjedou jako minule bude to hodně zajímavé :) Samozdřejmě nebude chybět klip MANDRAGE ani jiné momentálně frčící songy. Zažijeme necelou půlhodinu pořádně našlapaných písniček, novinek o kterých kluci poreferují a nebude chybět nějaká ta soutěž :) Tak se těšme:))Pátek 13 .... ??? ... pro nás určitě ne

13. srpna 2010 v 18:01 | Webmasterka |  NEWS

Je tady pátek 13. což pro hodně lidí znamená neštěstí, nikoliv pro náš fanclub. Překročili jsme totiž hranici 10 členů. Možná si říkáte proč se raduju z tak malého čísla, ale když jsem fanclub zakládala předpokládala jsem že naše začátky budbou těžší, jsem jenom ráda že to jde tak dobře. Přibývá registrovaných fanoušků a dokonce jste se začali aktivně zapojovat do zasílání vlastních příspěvků a to do rubrik ŘEKLI O NICH .... a REPORTY Z AKCÍ ...  a za veškerou vaši pomoc jsem velice ráda :) Opravdu si toho moc vážím a jsem ráda že mi pomáháte fanclub zlepšovat. Budu se moc těšit na další členy a taky další vaše příspěvky. Proto vás prosím dejte světu vědět o našem fanclubu, jistě existuje mnohem víc lidí kteří mají ráda kapelu MANDRAGE ale o tomto fanclubu nemají ani ponětí, proto vás prosím řekněte o něm kamarádkám a všem ostatním :) Taky se těším na vaše další příspěvky do rubrik.

Tento víkend čekají kluky tři koncíky a to hned dneska v LOUČCE U VIZOVIC na pivobraní. A zítra ve VALČTEJNĚ U BLOVIC  a PANENSKÉM TÝNCI. Hodláte se některého koncíku zůčastnit ? Dejte nám vedět na náš mail webmasterka-mandrage@seznam.cz a staňte se naší redaktorkou přímo na koncertě. Veškeré informace se dozvíte přímo na uvedemém mailu :)

Krásný zbytek dne :))

Webmasterka Evča

Náš fanclub už i na Facebooku

11. srpna 2010 v 10:10 | Webmasterka |  NEWS

Podpořte náš zatím neoficiální fanclub i na Facebooku. Naši stránku najdeš přímo TADY! Budeme sem postupně přidávat většinu novinek, koncertů i fotek kapely, takže se máš na co těšit. Takže neváhej a přidej se k nám si na největší sociální síti Facebook.

Pořád ještě nejsi členem našeho fanclubu? Nevadí, nebuď smutný. Všechno můžeš napravit. V sekci FANCLUB si najdi rubriku STAŇ SE ČLENEM a potom už se jenom pomocí článku zaregistruj :) Buď jedním z nás a podporuj kapelu MANDRAGE všemi možnými směry. Jenom co nám bude trošku víc pořádně to rozjedem a myslím že i kluci budou rádi za takovou velkou podporu. Tak nám pomož a přidej se k nám. Bude to legrace a pomůžeš tím hlavně klukům. Registrace totiž přináší hned několik výhod. Můžeš se účastnit všech soutěží které se budou pořádat. Budeš dostávat informativní maily o plánovaný akcích a koncertech. Budeš mít přístup do plánovaných chatů. Prostě nemůžeš nic ztratit, ba naopak pouze získáš :) ... Budeme se na tebe těšit a doufáme že jsme tě přesvědčili a pořádně nažhavili potopit se do světa hudebních kousků a hudební fantazie :)

Webmasterka Evča

Hlasování

9. srpna 2010 v 12:17 | Webmasterka
___________________________________________________________________________________________

http://www.radio-relax.cz/hitparady RELAXÁDA hlasovat lze každých 24 hodin
___________________________________________________________________________________________

http://www.t-music.cz/t-music-chart/ T-MUSIC CHART ... hlasovat můžete každý den znova a znova
____________________________________________________________________________________________

http://www.radiojih.cz/jihparada/ JIH Paráda .. hlasovat můžete každých 24 hodin
____________________________________________________________________________________________

http://www.kissmorava.cz/kissparada/ KIIS Paráda .. můžete dát až 3 hlasy .. hlasovat můžete každých 24 hodin