Reporty z akcí

24. července 2010 v 17:57 | Webmasterka


Pokud chceš do této rubriky přispět i svým příspěvkem, máš možnost. Byla jsi někdy na koncertě Mandrage ? Jak se ti tam líbilo, co tě zaujalo, jaký máš z celé koncertu dojem. Co kluci dávali podpisy a fotili se s váma ? Všechno nám napiš a poděl se s ostatníma o zážitky. Nezapomeň připsat jméno nebo přezdívku a můžeš přiložit i fotku ... těším se na vaše příspěvky :))

__________________________________________________________________________________________


Jak viděla festival Léto s rychtářem v Hlinsku (26.6.2010) a vystoupení MANDRAGE Billie

Na konci Června se v sobotu 26.6. 2010 uskutečnil festival Léto s rychtářem v Hlinsku kde také byli MANDRAGE. Počasí bylo opravdu špičkové, ani teplo ani zima. Kapela MANDRAGE přijela do Hlineckého pivovaru kolem šesté hodiny večer a začali si ladit kytary, Mates pak stavěl bubny a rozcvičoval se. Já měla to štěstí že jsem byla v první řadě takže jsem perfektně viděla.
Koncík začal přibližně o půl sedmé (večer) a končil o půl osmé (také večer). Mohli jsme slyšet známé písně jako Kapky proti slzám, Hledá se žena, Už mě výckrát neuvidíš, Pretty woman a další. Lidí přišlo docela dost a já si myslím že většina co tam stála přišla právě na MANDRAGE. Jinak koncík se opravdu vydařil, maximálně jsem si ho užila a doufám že MANDRAGE sem opět zavítají již příští rok. Budu se těšit !

___________________________________________________________________________________________


Koncert MANDRAGE v Blansku (9.7.2010) očima Lussy

9.7. sem se vydala s kámoškou a taťkou do Blanska na můj první koncert a tu čest měla právě kapela Mandrage♥
Kluci hráli od 21:00 cca do 22:00 samozřejmě nezklamali hráli úžasně všechny svý hity a zahráli i Pretty woman která se jim extrémě povedla ;) ta hoďka strašně utekla ale to nevadilo páč sme si kluky potom "odchytli" a mám nejen podpisy a fotky uplně od všech (s Víťou 3) :D ale skvěly zažitky páč sme si uplně normálně se všeckýma vykladali a Víťa nás s kámoškou dokonce vyfotil ;D a to se mi na nich právě upe líbilo byli uplně normální žadní namyšlení bo tak něco ale uplně v poho kluci :)))

____________________________________________________________________________________________


Krásný dlouhý report Bradlecfestu nám poslala Annye Kannibal

První ročník tohohle jednodenního festivalu konanýho 11.9.2010 na fotbalovym hřišti se vzkutku poved. Pořadatelé u mě maj jedničku za výběr kapel přičemž hrály po celý den více méně studentské kapely, pár známějších tady v okrese Mladé Boleslavi a třešničkou na dortu mělo být vystoupení Rybiček 48 a po nich hráli jako poslední kapela od půl jedenáctý asi hodinu a půl Mandrage. Na festival jsem sice jela už těsně před polednem, ale jela jsem tam hlavně na Mandrage. Už na Rybičky sem byla v první řadě uprostřed a tak sem tam pak zůstala a počkala si na Mandrage. Byl to můj jejich první koncert a tak sem byla strašně natěšená, že konečně uvidim ty kluky, co sem vždycky poslouchala a obdivovala.
První naběh na podium Mates a potom zbytek kapely. Hráli uplně perfektně, žádná sebemenčí chybička, možná bych jen trochu v ozvučení přidala ve zpěvu, ale jinak všechno skvělý. Hlavně byly skvěle slyšet Matesovi bicí a já mám bicí ráda a u Mandrage sou bicí takový hodně výrazný, takže pecka! Coopi moc nekomunikoval, ale hrál výborně, Bolan se kroutil až k zemi a skvěle si hraní užíval, Víťa zpíval, div nevyplivnul plíce a Mates dal do hraní všechno, jel naplno a sem tam si dal nějaký bicí sólíčko. Kluci jeli jednu pecku za druhou, a při hitu hledá se žena se rozskákalo celý publikum. A celkově publikum pořád skákalo a tleskalo a bylo v pohybu. Chvílema se i pogovalo :). Na Mandrage bylo přes 700 lidí. Zhruba v polovině koncertu si šli kluci oddychnout a utřít a nechali na podiu Matese s klávesákem a chvilku si jamovali a pak hráli naprosto výborný intro, který mě uplně uchvátilo. Potom tam zase naběhli a jeli dál. Asi po 10 skladbách odešli ale po bouřlivém vytleskávání se vrátili a odehráli ještě tři přídavky. Celkově byl koncert skvěle naladěnej, kluci byli dobře naladěný, Víťa se na mě párkrát usmál a tim, jak sem měla přímo proti sobě Matese tak sem povětšinou hypnotyzovala jeho. Z toho potom bylo to že se na mě taky skoro pořád díval a občas se usmál a já ne, že bych byla nějaká fanatyčka, ale byla jsem z toho v rozpacích :D... No a po koncertě sem si ještě s pár holkama čekala u backstage na fotku a podpis... většina z nich to vzdala, takže nakonec se kluci ochotně a ještě s žertíkama s každou zvlášť vyfotili. Ten chlap co sem mu dala mobil ať mě vyfotí to sice vyfotil tak že tam mám půlku Víti, ale stejně to byl krásnej zážitek. Málem sem se tam sklátila pod vahou Coopiho, kterej se o mě opřel téměř celou vahou :D Mates dělal na fotkách zase xichty. No a potom ty 2 holky odešli a já sem si ještě počkala až kluci dobalej věci. Ostatní už nějak měli zbaleno a na podiu balil už jen sám Mates tak sem čekala na podpis.... a jak sem tak čekala tak šel ještě okolo Bolan a řiká: ,,Ty tady ještě pořád čekáš?'' tak sem řikala že jo že ještě čekám na autogram a on no tak to dej sem já se ti taky podepíšu :D... potom vyšel konečně Mates a ochotně se podepsal, ještě sme prohodili pár slov a já odcházela plná euforie, málem sem praskla. Vážně sem byla a jsem stále ještě strašně šťastná, že to všechno mám a hlavně ten zážitek. Takže všem co ještě na Mandrage nebyli vřele doporučuju jejich koncert! je to vážně akce co stojí za podívanou i za peníze!
Annye Kannibal :)
_____________________________________________________________________________


Na jaře se koncertu MANDRAGE zůčastnila také šebi. Jaké byly její pocity?

Hned po té, co jsme sešli schody do Metra Music Baru mi bylo jasný, že tam bude trochu narváno...Každopádně DEGRADACE hráli skvěle, ale všichni přišli spíš na MANDRAGE samozdřejmě. Takže jelikož hráli jako první bylo mrtvo. Jakmile se kluci Plzeňskýzačali chystat bylo před pódiem plno. Narvali jsme se na místo z pravé strany k pódiu. Díky mojí malé výšce jsem musela stát na schodku abych něco viděla. Víhled sem nakonec získala slušný.Nejblíž jsem měla Coopiho a Víťu, Bolana jsem viděla zdálky a Matese přes dým skoro vůbec. Rozhlídla jsem se po místnosti... popsala bych to asi takto: "hlava na hlavě".Po zvukové zkoušce začali svým pilotním singlem "Kapky proti slzám"... (popsat ten užasnej zížitek ani slovy nejde proto to vynechávám) :D
Všichni jsme si to užívali jak nejvíc to šlo. Jakmile nastal "konec" ječící dav nás fanoušků je přivolal zpátky. Opakovalo se to ještě jednou, kdyby kluci hned nezačali balit určitě bysme to zvládli i do třetice... Přišli na řadu domácí LIDOPOP ti vytáhli ze všech zbylou energii)
Pak proběhla nějaká ta autogramiáda a focení do soutěže v rámci jejich Tour Hledá se žena. a zbytek už si domyslíte... :D (mimochodem moje fotka je předposlední) :D

_____________________________________________________________________________


Michelle popsala úžasný a jediný koncert MANDRAGE na slovensku

Právě píšu můj první report, doufám že se Vám bude líbit.
Myslím, že se klukům v Bratislavě líbilo. Byl to jejich první koncert na Slovensku. Na koncertě sem byla v první řadě, hned ve středu, takže když hráli Mandrage Víťa ♥ byl přímo přede mnou. V den koncertu sem se byla podívat v Randalu, čekala jsem tam od 15.30 do 17.45 protože jsem si myslela že přijedou dřív abych jse s nima odfotila. Měla jsem na sobě krátkou sukni a korzet, byla mi už zima tak jsem se šla domů převléct. Koncert začal o 20.00, já jsem přišla do Randalu už v 19.00. Na koncertě jsem byla s moji kamarádkou Petrou. Jako první hrála Konečná verzia. Doteď jsem nevědela že existují, ale hráli super. Potom hráli Rybičky 48, jako první došel na podium Kuba. Byl hodně vtipnej. Když došel na podium, zmýchal jsi nějaký chlast s colou a pak do toho omylem kopnul a vylil to. Začali zkoušet nástroje a Kuba řekl že jde na záchod a vrátil se bez kalhot=) a cely koncert odehral jenom v boxerkach. Asi v polovině koncertu došel na podiu Víťa a zazpíval s Rybičkema novou píseň Nebopeklo. Hráli hity jako například Emily, Reality Show, Ouuu. Pak hráli takou píseň kde Kuba hrál na bicí a Ondra spíval a jeden kluk který byl na koncertě se ptal jestli může hrát na bassu a Kuba řekl že jo.Ještě hráli Zamilovaný/Nešťastná ale nespívala tam Bára Zemanová ale Petr. Jako poslední hráli Mandrage, první přišel na podium Víťa a zkoušel kytaru, na živo je moooc hezkej. Hráli starší i novější písně například Hledá se žena, Realita, Punk rock song, Mozek, Píseň s Marsu. Moc se mi líbila písnička kterou přespívali od Roye Orbisona - Pretty Woman. Počas koncertu se na mne Víťa moc hezky usmíval. Na poslední 2 písničky si dal Víťa dolů triko. Myslela jsem že asi na míste odpadnu. Celej koncert byl super všichni hráli perfektne Víťa pěkně zpíval , Bolan běhal po podiu a hádzel s dredma, které sem nakonec držela v ruce. Bolan na konci koncertu skočil mezi diváky a já jsem ho držela za ruce. Po skončení koncertu byla ještě afterparty, kde jsem si vyžádala podpisy a odfotila s klukama.
Doufám že někdy přijedou, koncert byl fakt prima, díky za přečtení
Michaela s Bratislavy
_____________________________________________________________________________
Koncert MANDRAGE v Dřevíči očima chmelky

Takže 28.8. jsem chtěla jet s kámoškou na koncert Mandrage protože hráli asi 10km od mýho bydliště takže jsem se hrozně těšila.Asi 22.8. mi kámoška řekla že jít nemůže protože je to moc pozdě.Koncert měl začínat ve 22:40 do 00:15.Naštěstí mi taťka řekl že pojede se mnou.I když s taťkou se mi zrovna moc nechtělo,byla to jediná možnost.Do Dřevíče jsme jeli na kole už asi ve 20:00.Tam jsme dorazil asi 21:00.Mezitim než přijeli Mandrage tam hráli hodně jiných kapel ale ne moc známých.Takže jsme se postavili s taťkou před podium a čekali jsme až přijdou na řadu Mandrage.Mezitim jsem se tam seznámila s pár super holčinama :).Když konečně přišli na podium tak jsme s holkama (s kterýma sem se tam seznámila)začaly neskutečně křičet :D.Když si tam Víťa ladil kytaru tak měl jako vždycky v puse cigáro x) a tak nějakej kluk na něj začal řvát:''Dej mi cigáro já potřebuju taky kouřit :D!''.Víťa fakt šel a začal tak rozdávat cigára :D...Když konečně začali už hrát tak jsme si to pořádně s kámoškama užily :D,byla to fakt jízda.Když dohráli tak jsme samozřejmě všichni začali řvát: ''Ještě jednu!''.Oni se teda vrátili a ještě zahráli jednu pecku.Když ten koncert už teda opravdu skončil běželi jsme s kámoškama hned za nima pro podpisy a fotky :D.Chvilku jsme se tam bavily s Matesem a potom jsme šly za Coopim.Víťa mezi tim seděl ve stanu a líbal se tam s tou svoji holkou xD.A Bolan sklízel věci z pódia.Hned jak prošel kolem mě Bolan tak jsem ho hned zastavila :D a on se mi kvůli tomu tak trochu smál :).Potom jsem šla konečně za Víťou :)..Byl to tak trochu trapas,protože tam byla moje neteř,který je 17 a byla pěkně vožralá :D..chvili se tam bavila s Bolanem a potom přišla za mnou a za Víťou a on se mi zrovna podepisoval na břicho a neteř se pověsila na Víťu a říkala:''To je moje teta!!'' a potom se ptala Víti jestli se podepisuje i na břicho a Víťa se ji jen smál :D a já taky..No a po super koncertě mě ještě čekala super cesta na kole :D asi 10km :D..v tý hrozný zimě.Ale celej koncert jsem si pořádně užila a těšim se až půjdu na Mandrage znovu x)..už se nemůžu dočkat :D
_____________________________________________________________________________
Horké novinky z Plzeňské Šeříkovky zjišťovala přímo na místě moje parťačka Kláruška

28.10. kluci z Mandrage vystupovali v Plzeňské Šeříkovce. Musím sama uznat, že koncert se moc povedl a Vítek si na podiu střihl i společnou písničku s Rybičkama 48 "Nebe peklo". Šeříkovka se při koncertu otřásala až v základech div nespadla jak fanynky i fanoušci tancovali a zpívali. Zazněli například songy Muchaha, Hotoví, Už mě víckrát neuvidíš, Mozek, Bezejmený dav a mnoho dalších. Samozřejmně nechyběla písnička "Hledá se žena" při které kluci překvapili troufám si říci všechny přítomné. Já sama jsem z pusy nevypustila ani jedno slovo z písničky jak jsem se nestačila divit. Celou dobu jsem měla pusu otevřenou až k zemi. Naše milovaná skupina si pozvala na pódium striptérku, která vesela poskakovala ze začátku v šatech, ale zbytek písničky jen v kalhotkách kolem kluků. Nakonec, což mě už opravdu odrovnalo, sundala striptérka i poslední část textilu co zakrývala její tělo. Klukom se podle mě tenhle výstup moc nepovedl a troufám si říci, že nejsem jediná, které se to moc nelíbilo.

_____________________________________________________________________________

Jak jsme slíbili, jsou zde horké novinky z koncertu ve Staňkově :) A kdo že se zakoukal do výstřihu mojí kolegyně Klárušky ? :D To se dozvíte v reportu ...

Už od rána jsem měla žaludek jako na vodě, byla jsem nervózní z toho, že zase uvidím kluky a taky z toho, že se něco nepovede nebo tak. Všichni tenhle pocit určitě znáte. Do Staňkova jsem vyrazila s kamarádkou Míšou. Všechno by bylo docela v klidu, ale nikdo pořádně nevěděl od kdy koncert vlastně je. Někdo tvrdil od 20:00, někdo zase od 21:00. Proto jsme se vydali do Staňkova už vlakem v pět hodin. Po příjezdu jsme bloudili po Staňkově menší chvilku, než jsme čekali. Měli jsme štěstí, protože nám nějaký pán poradil kudy do "Liďáku" takže jsme na místě strašili už před šestou hodinou v domnění, že je koncert od osmi. Chvilku po nás přijeli i naše dvě nadšené kamarádky Kačka a Vendulka. Chvilku jsme se dohadovali co budeme tak dlouhou dobu dělat, nakonec jsme si šli sednou do nedaleké hospody. Popovídali jsme si, dopili obsah našich skleniček a ve třičtvrtě na sedm jsme usoudili, že už je čas držet si místo u vchodu. Nahrnuli jsme se přímo ke dveřím, abychom se dovnitř dostali jako první a mohli si stoupnout k pódiu. Tohle se nám naštěstí povedlo. Naneštěstí jsme se na místě dozvěděli, že je koncert opravdu až od devíti. Konečně jsme se dočkali na kluky z Rybiček 48 a koncert začal. Kluci byli jako vždycky plni energie, běhali a skákali po pódiu. Zazněly písničky Reality show, Ooou, Emily, Viva la revolucion, samozřejmě nechyběla ani hitovka Zamilovaný/Nešťastná a mnoho dalších. K mému zklamání dorazili kluci z Mandrage až při poslední písničce od Rybiček a tak nezazněl song Nebe peklo. Než si Mandrage připravili pódium (přijeli ze Sázava festu, kde hráli od sedmi) rozdali nám Rybičky svoje podpisy. Bohužel jsem neměla papír, ani plakát, tak jsem kluky poprosila aby se mi podepsali do výstřihu. Kubu tohle zřejmě hodně potěšilo a při psaní si pochvaloval "Ty vole ty sou, pevný jak kámen, musí bejt radost je mačkat". Netvrdím, že mě to nepotěšilo, no jen řekněte, kdy vám naposled známá osoba pochválila prsa? Něco po půl jedenácté vběhli na již připravené pódium Mandrage a velice svižně zahájili své vystoupení Punk rock songem, kterým rozproudili krev všem přítomným. Koncert byl celý v tomhle rychlém a příjemně skákacím tempu díky písničkám Mozek, Kapky proti slzám, Muchacha a dokonce zaznělo i Sluníčko z první desky, dál Realita, Už mě víckrát neuvidíš, Hledá se žena při které díky bohu nepřišla žádná striptérka jako v Plzeňské Šeříkovce, Píseň z Marsu, Loď, Místo tmy je venku šero a další pecky jak ze staré tak z nové desky. Jako vždycky padl přídavek ve formě písničky "Hotoví". Ještě při pár posledních písničkách od Mandrage jsem doufala, že přiběhne na pódium Kuba (Rybičky 48) a zazpívají Nebe peklo, bohužel jsem se ani tentokrát nedočkala. Sice mě tohle trochu zklamalo, ale i tak byl koncert naprosto parádní a věřím, že nejen já jsem si ho maximálně užila. Celé vystoupení skončilo něco po dvanácté hodině. Večer dál pokračoval Disko Afterparty, té jsem se už bohužel nezúčastnila, protože jsem měla docela hlad a účinky alkoholu mě pořád drželi, takže jsem se radši vydala domů vstříc mé měkoučké postýlce.

Fotky z koncertu najdete v galeriích ...
_____________________________________________________________________________

Webmasterka v akci na koncertě ve Zlíně

Táákže jak už možná někteří víte, tak jsem se v pátek 3.12.2010 zůčastnila jednoho ze společných koncertů z turne NEBEPEKLO kapel MANDRAGE a Rybičky 48. A jedním slovem říkám WAUUUU :D Celý koncert neměl jedinou chybičku. Začínalo se až o půl hodiny později a jako první hrála předkapela NEŘEŠ. Musím přiznat nebyli špatní, ale všichni jsme se už těšili na ty naše kluky z MANDRAGE a Rybiček 48 :D Dočkali jsme se něco po deváté hodině kdy na podium vlítl Ondra a Kuba z Rybiček a za chvili po nich i Peťa v nákupním košíku který řídil Hadrák :D Po neobvyklém, ale úžasném začátku hráli asi hodinu půl a mezitím na podiu vběhl i Víťa a střihli si společnou písničku NEBEPEKLO. Poté zazněly známé hity jako např. Emily, Ooou. Když si celé publikum vymohlo přídavek ve formě písničky Zamilovaný/nešťastná tak to byla suprová tečka za celým vystoupením Rybiček. Po několika desítkách minut a po zvukové zkoušce byli na řadě kluci z MANDRAGE :) Pořádně to rozjeli a všichni lidi nadšeně tlekali, skákali i zpívali. Jelikož jsem byla uplně u podia celý koncert jsem si pořádně užila. Nechyběly hity jako: Hledá se žena, kapky proti slzám, už mě víckrát neuvidíš, mozek, pretty woman a další. Po té se konala after party na kterou sme s kámoškou taky chvilku zůstaly a nechala jsem si všechny podepsal na paličku kterou jsem ulovila :D Bohužel k zastižení nebyl ani Víťa ani Coopi, ale zato Matyášek byl moc hodný a milý tak máme spolu krásnou roztomilou fotku :D
_____________________________________________________________________________

Opravdu dlouhý a krásný report z koncertu v Pardubicích nám poslala chmelky. Děkujeme
Včera jsem vyjížděla s taťkou autem asi v 18:00 :) cesta trvala asi něco málo přes hodinu :).Takže sme do Afi palace dorazili asi v 19:30.Na místo jsem dorazili jako první :)..Asi za 5 minut 20:00 otevřeli sál a u pokladny byla Lucka Hájková :)..Když jsem s taťkou vešla do toho sálu,bylo to tam hrozně hezký :)...Ten den jsem ještě byla domluvená na setkáníí s Patrícií Hochmannovou,která na koncert přijela až z Plzně :).Patrika tam dorazila asi 20:03 :) a hnedka mě poznala :D..Ještě před Rybičkami 48 a Mandrage tam hrála nějaká předkapela The Clients.Moc se mně ani Patrice nelíbyla a tak jsme se šly procházet po nákupním centru :).Hnedka když se vyšlo ze sálu byly na chodbě centra takový křesla a tak jsme si tam sedly a čekaly až potkáme třeba kluky z Mandrage :) nebo z Rybiček.Asi po 20ti minutách kolem nás prošel Hadrák :) a chvilku po Hadrákovi,Manager Martin :).A pak jsem někoho viděla,stál přímo před náma a prohlížel si plakáty a furt mi někoho připomínal,ale nebyla jsem si jistá,jestli je to opravdu on,protože jsem ho viděla jen zezadu :) a po chvilce se otočil,byl to opravdu on, Kuba Ryba z Rybiček :D..:) Když dohrála předkapela The Client,tak jsem s kámoškou šli pod podium a už jsme čekali až na podium vyběhnou Rybičky 48.Asi po 5ti minutách jsme se dočkali. Chvilku ladili a pak už začali hrát. :D Musím přiznat,že Kuba Ryba byl docela sprostej,ale nevadilo mi to :D...Když kluci hráli,tak zazněly písničky,jako třeba: Emily,Krvavý Valentýn, Viva La Revolucion....Byli úžasný,ale stejně už jsem se nemohla dočkat kluků z Mandrage a jejich nových písniček.Když Rybičky dohráli tak si zbalili nástroje a odešli dolů z podia směrem :D k baru.Teď už byli konečně na řadě Mandrage.Pořád jsem si říkala,že až uvidim Víťu tak to se mnou sekne. :D....Prvního jsem zahlédla Matese,pak Coopiho,Bolana a nakonec Víťu.Naštěstí to se mnou neseklo :D.. Pod podiem jsem měla úžasný místo,přímo pod Víťou.Kluci si nástroje ladili o něco dýl než kluci z Rybiček,ale nevadilo mi to.:D Když konečně začali hrát,tak sem nemohla odtrhnout oči z Víti :D.. Zazněly písničky jako třeba: Hledá se žena, Nežijem na poušti, Kapky proti slzám,Mozek, Už mě víckrát nevuvidíš....Ale taky zazněly i nový písničky,celkem 3: Porno pro ženy, Františkovy lázně :D a tu 3. si bohužel nepamatuju :(..:D Když dohráli začali jsem řvát: Ještě jednu..! :D a tak se vrátil na podium Mates se dvěma paličkama :D..Tu 1. dal zrovna mně :D..Byla jsem z toho mimo.. Většinou takový štěstí nemam..A tu 2.dal nějaký holce,která stála vedle mě.Pak už definitivně dohráli.:(..:D Po koncertě sešel,ze strany podia a šel k fanynkám.Byla tam celkem fronta. A přede mnou stály takový ožralý holky.:D a šly za Matesem a pořád ho tahaly ať jde s nima chlastat. A on nechtěl a tak mu nadávali,že je sráč atd..:( :D...A tak to Mates vyřešil tak,že odešel zpátky na podium.. Pod podiem jsem zahlédla Víťu jak se tam fotí s fanynkama a tak jsem toho s kámoška využila a běželi jsem za nim. Byl hrozně moc hodnej :) a usmíval se.Pak jsem ještě zahlédla Coopiho a tak jsme za nim taky běžely :D..:) Když jsem se s nim fotily tak se musel skrčit,za nim byla taková nízká tyč a tak nám Coopi řekl:'' Holky počkejte,já se trochu posunu,aby se mi to nezapíchlo do zadku :D..'' Pak už nám chyběl jen Mates a Pepa Bolan.Mates ještě sklízel na podiu bicí.A tak jsem s kámoškou šla a zavolala jsem na něj:'' Mates...! :)..''A tak se na mě podíval a tak jsem mu řekla,jestli by se se mnou prosím nevyfotil a tak se usmál a řekl: '' Jo,určitě :)..'' A tak jsem se s nim vyfotila s kámoškou,sedla jsem si k němu na podium. :)..Ještě mi podepsal paličku a šly jsme hledat Pepu :)..Při tom hledání jsme ještě narazily na Ondru Štorka z Rybiček.Takže jsem se s ním zase vyfotila a vzala jsem si podpis.. :D :).Pak jsme ještě viděli Kubu Rybu.Tak jsme za nim šly,ale stydely jsem se mu něco říct,protože se zrovna s někym bavil,a tak jsme čekaly až si dopovídá :D..A on se na nás podíval a prej:''Tak holky co chcete.'' :D a tak jsme říkaly,že fotku a podpis, a on řekl:''Holky,vy se stydíte,já to na vás vidim :D..'' A tak jsem říkala,že se stydíme no... :D A ještě jsme rovnou odchytly Péťu Lebedu.. :D a taky jsem se s nim taky vyfotila a Patrika taky.. :D..Pak jsme už konečně zahlédly Pepu,hnedka jsme za nim běžely.. :D vyfotily jsme se s nim a vzaly si podpis,poděkovaly jsme a odešly.. :) Nerada jsem odtamtud odcházela,ale všechno hezký musí jednou skončit..
___________________________________________________________________________________
Další reportík přiletěl e-mailem opět od chmelky. Moc děkujeme ;)
Mandrage jsem skoro vůbec neznala.Jen jsem párkrát zaslechla na óčku písničku Hledá se žena. Byla hezká :) ale kluci mě nějak moc nezajímali.Dokonce jsem je i párkrát zahlédla na óčku třeba v inboxu nebo v bravo tv ( Matese a Víťu).Jen jsem si o nich řekla,že jsou hezcí ale to bylo vše :D.Ale ten den (22.5.) jsem šla na den s primátorem hlavně kvůli Nightwork.A trochu jsem i na Mandrage zvědavá byla.Hned jak jsme tak dorazili,začali hrát Nightwork.Pak hned jak dohráli přišli na řadu Mandrage.Jako první na podium vběhl Mates a začal si stavět bicí.Hnedka jak jsem ho zahlédla,tak jsme s kámoškou vylítly a hned jsme si šly stoupnout pod podium.Mates byl prostě nádhernej :D :)..Po chvilce už konečně začali hrát.Všechny písničky,i když jsem je neznala,byly prostě úžasný.Ale já hlavně čekala až začnou hrát Hledá se žena,byla to jediná písnička kterou jsem aspoň tak trochu znala :).Po chvilce už jsem se ji konečně dočkala..! :) Skákala jsem a zpíívala..! :D..Ta písnička byla o dost lepší naživo :) než v televizi :).Pak už dohráli a já jsem věděla,že je se mnou konec :D byla jsem do nich zabouchláá až po uši :D byli prostě úžasní..! Chvilku po koncertu jsem s kámoškou Andrejkou zahlédla Matese,jak stojí na pódiu a podepisuje se fanynkám.Samozřejmě jsme ani chvilku neváhaly a přidaly jsme se k davu ječících a ulítlých fanynek.Hned jak jsme ulovily podpis jsme se rychle vzdálily,protože to mezi těma fanynkama bylo k nevydržení :D..Pak jsme už šly spolu čekat dozadu ke schodům z pódia abychom tam ještě zastihly ostatní členy Mandrage.Po chvilce čekání tam prošel Pepa Bolan.Byl (ještě pořád je :D) hrozně ochotnej a hodnej.Vyfotila jsem se s nim :) a pak už odešel,protože spěchal :(..:D Hned asi za 3 minuty potom jsme zastihly Víťu :).Chudák spěchal na další koncert ale i tak byl tak ochotnej a vyfotil se se mnou :).Pak už odešel a prošel kolem mě ještě Mates :).Měl kolem sebe nejvíc fanynek a tak byl takovej zmatenej.Když jsem se s nim fotila,tak ho začala objímat nějaká kráva :( a já měla po fotce.Hrozně mě to mrzelo.A čas na to abych se s nim vyfotila ještě jedno bohužel nebyl.Ale i tak jsem odtamtud ten den odcházela hrozně moc šťastná.Ale i nešťasná z toho,že kluky zase dlouho neuvdim.Hned,jak jsme dorazily ke mně domů jsme šly na net a projížděli jsme jejich fotky a poslouchaly jejich písniček do,kterých jsme se okamžitě zamilovaly.A já se ještě navíc zabouchla do Víti do,kterého jsem zabouchlá do teď.. :D.Už se nemůžu dočkat na jejich další koncert.Jsem na nich strašně moc ujetá :D..A ještě bych zapoměla na náš (můj a Andrejky) trapas :D.Celej koncert jsme si myslely,že se Mates jmenuje Víťa.Protože Víťa bylo jediný jméno,který jsem si z óčka zapamatovala :D.A tak jsme na Matese celej koncert řvaly: Víťo.!! :D Ale Mates to naštěstí stejně moc nevnímal :D a Víťa si myslel,že je to na něj :D.. :)
___________________________________________________________________________________________________________


Nejnovětší report t Ferdinand festu od Endy + malinký rozhovor a Pepou o skupině i fanclubu :)
Dne 11.6.2011 jsem byla na Ferdinad Festu v Benešově, nikdy předtím jsem tam nebila tak si říkám hrají tam Mandrage tak proč tam nejít :). Samotný fetival začínal tak kolem 13:00 ale Mandrage hráli až od šesti. Když byli čtyři hodiny a na festivalu bylo tak 20lidí řikala jsem si že všichni na Mandrage teprve příjdou... Ale nepřišel takže sečteno podtrženo na celém festivalu bylo tak 30lidí i s technikama, to ale ovšem nemělo vliv na kvalitu kapel, Mandrage hráli skvěle. Já jsem se už těšila jak udělám s Pepou nějakej ten rozhovor pro Fanclub, tak jem se tak suveréně k němu rozešla a jak tak jsem tam vedle něho stála ani nevím proč ale nohy se mi třásli a já ze sebe vydala 3 věty a bylo...Takže z vele rozhovoru nakonec byl jen umrněnej pokus ustrašenýho králíčka se neztrapnit :D :D. No nic méně jse mi Pepy podařilo zeptat jestli chystají nějakou novou písničku vydat do rádií ještě před vydáním CD Moje krevní skupina(název Cd byl samozdřejmně Pepův nápad), Pepa mi řekl že ano a určitě i s klipem, takže se máme na co těšit :). Potom sem se ho ptala na Fancluby na netu... "No na netu e toho válí spousta ale když ten fanclub je aktivní dělá nám to radost a nic proto tomu nemáme" !! ( tak snad "náš" fanclub dělá klukům radost). Na internetu se taky hodně diskutuje o písničce Františkovy Lázně - hodně lidi chtějí ty starý kytarový mandrage některým se to líbí Pepa mi na to řekl že se máme nechat překvapit :\ ale aspoň něco :) :). No a jelikož nejsem žádnej velkej spisovatel ani reportér :D :D bylo by to asi tak vše... zkrátka i když nebyla hojná účast koncert byl i tak super. Endy
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 šebi šebi | Web | 19. srpna 2010 v 16:23 | Reagovat

malej report můj z Brna je divnej ale mohl by se hodit  →Web :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.